WItam chodzi o to że wstaje rano.. ide do szkoly no i ide
tzn jestem ciągle zamulony strasznie, chodze ze spuszczoną głowa, z nikim mi sie nie chce gadać,nie mam powera ani sily, nawet na wf nie chce mi sie piłki poodbijać, chce mi się ciągle spać.
Dopiero jak ide na siłke i zrozbie kilka serii , serce zaczyna szybciej walic ,cisnienie podskakuje to wtedy dopiero się odmulam, czuje że zyje, mam moc.a pozniej spac mi sie nie chce w nocy .
Ja chce tak w dzien a nie tylko wieczorem. chce wstac rano i czuć energię.
Polećcie mi cos na odmułke bo umre xD
kawa?pomaga? nigdy nie piłem więc nie wiem,
tzn jestem ciągle zamulony strasznie, chodze ze spuszczoną głowa, z nikim mi sie nie chce gadać,nie mam powera ani sily, nawet na wf nie chce mi sie piłki poodbijać, chce mi się ciągle spać.
Dopiero jak ide na siłke i zrozbie kilka serii , serce zaczyna szybciej walic ,cisnienie podskakuje to wtedy dopiero się odmulam, czuje że zyje, mam moc.a pozniej spac mi sie nie chce w nocy .
Ja chce tak w dzien a nie tylko wieczorem. chce wstac rano i czuć energię.
Polećcie mi cos na odmułke bo umre xD
kawa?pomaga? nigdy nie piłem więc nie wiem,
Krzysztof Piekarz
