SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co byscie mi doradzili??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12851
Mając 400 punktów olimpu a w domu witaminy, omege, monohydrat,ułożoną diete, budowe ektomorficzną, szybką przemiane materi 65kg wagi i 180cm wzrostu ---co byscie wybrali za te punkty do podbicia masy??

zastanawiam się nad: Super Whey Gainer 4000 3,8 kg - 2razy i
zostaje mi jeszcze 140punktów- co
jeszcze dodać??

lub: 3x gain bolic i zostaje ok. 85punktów

a może jakieś białko polecicie?? Bo mysle że dobrze by było do kolacji na noc dodać dodatkowe białko ale jakie??

po treningu może zapodać carbo??

aaaa może ktoś wogóle coś innego by wziął na mase za te punkty

Powoli do przodu!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Wiem tyle ze odpowiedzi powinienes szukac w dziale: "Odżywki, suplementy" A nie tutaj. W tamtym dziale dostaniesz fachowa porade

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12851
właśnie nie chce tam pisać bo jak to fachowe porady będą za pewne brzmić:
"najważniejsza to dieta, wsytarczyą ją tylko uzupełnić" lub "weź za punkty to co potrzebne Ci do uzupełnienia diety" aaa mi nie o to chodzi. Chodzi mi o Wasz wybór dlatego jest to w dziale o siłowni, po siłowni. Co Wy byście sobie wzięli... hehe sam już się zamotałem :) chodzi mi tylko o Wasze rady :D Pozdrawiam

Powoli do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
ja na Twoim miejscu brał bym cell pumpy, carbo, witaminy i minerały
bo lepiej żebyś białko i węgle pozyskiwał z żarcia niż z gainera i odżywek białkowych

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Radosław Słodkiewicz versus Ronnie Coleman

Następny temat

Vibroaction

WHEY premium