SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co da mi kopa w dzien?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 593
Weź byle co, ale żeby było ponad 200 mg kofeiny, dobre choć po jakimś czasie przestaje działać. Jak wszystkie tego rodzaju tabsy. Może to sprawa psychiki? To by wyjaśniało dlaczego na treningu się ożywiasz. W internecie jest pełno o motywacji, wystarczy hasło w google.
Skoro dietę masz w porządku i żadnych niedoborów witamin to nikt nie wymyśli jakiegoś magicznego sposobu.

Aby być mistrzem - trzeba chociaż raz przegrać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5136
ok spoczko sprubojemy zobaczymy xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31168
A robił ktoś z was aeroby z rana ?? Mi pomaga + mocna kawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5136
jesli chodzi o mnie to nie robiłem z rana aerobow. komu by sie chciało o 4 rano robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1554
tez tak mialem na studiach,moze sam fakt ze musisz tam isc na ciebie tak dziala?:)
podstawa to psycha,pomyskl ze czeka cie za***isty dzien,super trening czy nie wiem spotkanie z dziewczyna,znajdz cos pozytywnego co sie rozweseli. dobry humor to podstawa:)
herbata jak najabrdziej mocna kawa zreszta tez tyle ze kofeina wyplukuje z organizmu mineraly.
moze pare pompek zrob rano na szybko zeby cisnienie podniesc?:)
a co do problemow z zasypianiem ja kiedys wzialem ziolowy valerin sen przez kilka dni i sen mi sie unormowal.
zasypiam normalnie i wstaje w miare wyspany.
pozdrowki:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

maszyna do obliczeń bf itp.

Następny temat

Gainer ostry jak maczeta%-)

WHEY premium