SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST: "From Zero to Hero Reactivation" - mono CP by Elcok - pods. str. 14!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6300
imo baaardzo zle polaczenie plecy z nogami;o ew mozna laczyc nogi z bicepsem. tak duze partie razem to lipa, najlepiej nogi cwicz w oddzielnym dniu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13528
wiem po dzisijeszym treningu ze nie jest to dobre polaczenie :/ zmec zonyt na maksa az mi slabvo bylo ale niestety nie mam gdzie tego wrzucic, chyba ze dorzucilbym 4 dzien treningowy ale nie wiem czy wtedy pogodze treningi z uczelnia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6300
polacz jakos inaczej.. koniecznie. moze nogi z barkami ew.. moze dam swoj plan moze ci sie przyda. ja cwicze poniedzialki biceps klatka wtorek nogi sroda wolna czwartek barki tricepsem piatek plecy weekend wolny. <-- moze cos ci to pomoze , na pewno nie mozesz laczyc plecow z nogami .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13528
**TRENING - 3**


*PLECY*

1. PODCIĄGANIE NACHWYTEM

własna waga x 8
własna waga x 8
własna waga x 8
własna waga x 6
własna waga x 4

2. WIOSŁOWANIE

42kg x 8
42kg x 8
42kg x 8
47kg x 8 (filmik)
47kg x 8


3. MARTWY CIĄG NA PROSTYCH NOGACH

52kg x 8
54,5kg x 8
57kg x 8
59,5kg x 8
62kg x 8


*NOGI*

4. PRZYSIADY

39,5kg x 8
42kg x 8
44,5kg x 8
47kg x 8
49,5kg x 8


5. ŁYDKI

62kg x 8
62kg x 8
62kg x 8
62kg x 8
62kg x 8


*KOMENTARZ*


Trening bardzo meczacy z uwagi na polaczenie nog z plecami. Chyba to byl pierwszy i ostatni raz Musze jednak od nastepnego tygodnia 4 dni treningowe zrobic, tak jak planowalem od poczatku. Dieta trzymana, choc wczoraj troszke przycialem, bo na weselu bylem i troszke sie tam podjadlo (choc wypic, tylko poszedl szampan i z dwa shoty...)

A tu na rozweselenie zestawik "witaminek" hehehe sama natura





a tu juz w innej postaci (do tego awokado i kiwi :P)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
nie powiem, zeby kooktajl wyglądał zbyt apetycznie



choc avokado jako źródlo tłuszczy, a owoce węgle+witaminy
...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
Gdzie ten filmik, bo coś nie ogarniam.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13528


heheh nawet nie byl ten szejk zly :p a tak sie prezentowal w szklaneczce
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13528


1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13528
oo a filmika rzeczywiscie nie ma:-/ cos musze pokombinowac bo nigdy tego typu rzeczy nie wrzucalem na neta
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8038
Daj trochę tego SZEEEEJKA !
P>S kmiń kmiń chcemy filmiki ! (ja czekam na swój z rozpiętkami) !
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XPAND Poblem

Następny temat

Problem z gain fastem...Prosze o pomoc

electro
Polecane artykuły