SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: "From Zero to Hero Reactivation" - mono CP by Elcok - pods. str. 14!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
ja również ćwiczyłem pod kątem sprintu Tzn. może tak, jeździłem na zawody, bo jesli cwiczylem to troszeczke sam, treningów z trenerem nie było... troszke żałosne, wg mnie.



Ciśniesz,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
chory1985rozpietki robie wg filmiku instruktarzowego znalezionego w necie oraz wg atlasu cwiczen, czyli na lekko ugietych rekach i oczywiscie do maksymalnego rozciagniecia (az czuje ze sie klatka rozrywa)

Oczywiscie beda filmiki, ale to za tydzien przy kolejnym treningu. Jutro postaram sie dodac filmiki z barków (tylko prosilbym kogos o maly instruktarz jak tutaj takowe filmiki wrezucic :p najlepiej prosilbym o wiadomosc na priv)

pawelszevc co do treningu z trenerem to pwoeim , ze na poczatku jest to nieocenione, kiedy ma sie male doswiadczenie, to jednak osoba trenera jest niezbedny , gdyz ukirunkowuje Cie na wlasciwy tor. tzn trzyma uwage na odpowiednie dobieranie stopnia ciezkosci treningu, technike itp. ale musze powiedziec, ze po kilku latach (bodajrze w 2-03klasie liceum) wolalem konstruowac treningi pod siebie, gdyz lepiej znalem swoj organizm i po prostu treningi pod okiem trenera juz nie byly dla mnie tak efektywne, po prostu bylismy wszyscy zajezdzani i nie bylo progresu (ale wiadomo, slowo trenera rzecza swieta i trzeba bylo zapierd....lac

Zmieniony przez - Elcok w dniu 2009-10-22 11:37:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
no, nie ćwiczyłęm praktycznie w ogóle, czasem z 2-3dni biegania po prae serii przed zawodami, a wyrkęciłem 11,7s więc się nie załamuję, nigdy nie przywiązywałem do tego zbytniej wagi, u mnie w mieście nie ma perspektyw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528


Witam ponownie :) dzisiaj dzionek ciezko ciezko :P uczelnie az przycialem bo cos sie zle czulem od rana. no nic ale w kazdym razie porcje mono poszla, sniadanko tez (co bedzie uwidocznione) i aby zwiekszyc troche liczbe kalorii do sniadanka to bede pil gainerka. Ciezko mi jest wsunac na sniadanie 4 jajka, lub cokolwiek wiecej, gdyz poprostu nigdy nie mam zbytnio apetytu. Dlatego uzupelnie reszte 60g GB.

A tutaj fotka ze sniadanka (ahh moja pyszna jajeczniczka :D:D: heheh)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528


i gainerek czekolada mniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528


tak sie prezentuja 3 miarki GB w shakerze (+ 200ml mleka 1,5%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528


a tu juz po wymieszaniu zero grudek, piana minimalna no i smakowo calkeim dobry gainerek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
na dzisiaj tyle :) wiec do jutra ( a jutro 2 trening )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
W kolejnym poście powinieneś dać fotę pustego shaker'a. Ale koniecznie w osobnym.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528


jeszcze mam cos takiego ale pustego shakera po wypicu nie mam ale to sie zrobi przy nastepnym razie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XPAND Poblem

Następny temat

Problem z gain fastem...Prosze o pomoc

WHEY premium