SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: "From Zero to Hero Reactivation" - mono CP by Elcok - pods. str. 14!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
j.w trening to doyebales


Sniadanie tez "po byku"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
coz zrobic, moze rano nie ma zbyt apetytu... ale postaraj sie choc ze 3-4 jaja wcisnac...


co do treningu to rzeczywscie, nawet nie patrzyłem, tak jak Bzyku, zmneijsz ilosc serii.. zajedziesz siebie albo CUN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
z rana troszke nie nauczony jestem tak duzo jesc :) a co do 200g ryzu to co jaa ciezko bedzie wszamac :) heheh no ale zoabczymy narazie 2 tygodnie pojade tak jak planowalem, najwyzej pozniej pododaje troche "zarcia"

A co do treningu to...hmmm w sumie to dlatego 4 dni treningowe bo tak mi fajnie pasuje popoludniowkami....no ale skoro tutaj troche pojechany zostalem to zmienie lekko plan i beda 3 dni treningowe.

1 dzien:
klatka+bic
2 dzien
plecy+nogi
3dzien
barki+tric

zaraz bedzie wypiska z dzisiejszego treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
**TRENING - 1**

*KLATKA*


1. WYCISKANIE SZTANGI LEŻĄC

47kg x 8
52kg x 8
57kg x 8
62kg x 8
62kg x 4

2. WYCISKANIE SZTANGI SKOS HANTLAMI

16,5kg x 8
16,5kg x 8
16,5kg x 8
16,5kg x 8
16,5kg x 8

3. ROZPIĘTKI

14kg x 8
14kg x 8
14kg x 8
14kg x 8
14kg x 8


*BICEPS*

4. UGINANIE RAMION OPARTYCH O UDO (HANTLEM)

11,5kg x 8
11,5kg x 8
11,5kg x 8
14kg x 8
14kg x 8

5. MŁOTKI STOJĄC

11,5kg x 8
11,5kg x 8
11,5kg x 8
11,5kg x 8
11,5kg x 8


**KOMENTARZ**


Dzisiaj pierwszy trening na CP :) wzialem 3 miarki plaskie i musze powiedziec ze na początku tak jakoś normalnie się czułem :D:D hehe jedynie dało rade odczyc troche lepsza pompe Co do treningu to calkiem udany, Bic bardzo spuchł i już ledwo rade dawałem pod koniec.

Dieta trzymana, sniadanko 3 posilki glowne i niedlugo kolacyjka a przed snem Fusion :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528


a tutaj fotka supli przygotowanych na cykl :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528


i taki mialy bonusik:P:p

chyba trzeba sie bedzie wybrac na zakupy heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16611
cell pump + mono , pamiętam że cykl był u mnie piękny , i byłem zadowolony , też miałem długo problemy z ruszeniem wagi up , pomogło wciskanie na siłę codziennie rano 4,5 jaj (2 żółtka reszta białko ) bo z apetytem rano u mnie też było krucho jedziesz z tym koksem , będzie z ciebie dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
powodzenia :) tez la trenowalem sporo czasu, z naciskeim na sprint
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Chciałbym widzieć jak robisz te rozpiętki hantlami 14kg?. Ja wiem jak u mnie na siłowni robią rozpiętki i hantlami 20kg ale jak oni to robią technicznie to pożal się booże. Mam nadzieję ze maxymalnie rozciagasz klate a nie jak ro robią kolesie nie to rpzpiętki nie to wyciskanie. Nie żebym się czepiał ale zwróć uwagę na poprawną technikę. Ja robię rozpiętki hantlami 15kg a w ostatniej serii 20kg i jest napraawde bardzo cięzko. I wcale się nie wymądrzam ale to jest ćwiczenie czysto techniczne i ciężary w tym ćwiczeniu są najmniej istatnym elementem.

A druga sprawa to wg mnie powinieneś zwiększyć ilość powtózeń przynajmniej w dwóch pierwszych seriach.
Mam nadzieję że pomogłem. ZDROWIA:)!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XPAND Poblem

Następny temat

Problem z gain fastem...Prosze o pomoc

WHEY premium