SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

laurynka/dziennik - Redukcja - motywacja+zdrowe nawyki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43634

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4159
Dzięki wszystkim za sugestie.
Ostatnie 2 dni nie były dobre ani pod względem diety ani pod względem ćwiczeń... urodziny przyjaciółki... pizza i wszystko mi się rozregulowało...
No cóż nie ma co narzekać, tylko brać się ostro za siebie.

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31715
Zupełnie jakbym czytała o swoim zeszłym weekendzie , ale później trzeba wrócić na tory

Zmieniony przez - Fala23 w dniu 2009-10-23 21:25:21
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Laurynka, albo redukujesz albo udajesz, że redukujesz. Jeden czeat meal jest do przełknięcia, ale dwa dni czitowania to przeginka. Powinnaś karniaka od Obliques dostać.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4159
Wiem ... masakra ... :/ zła jestem na siebie, ale co to da ... wczoraj były 2 kawałki pizzy i kawałek ciasta, a dziś 2 takie wafle naleśnikowe ;/ reszta w sumie ok. Ludzie nie rozumieją, że jak nie mogę to nie mogę i wciskają na siłę :P

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4159
Czy sałatka warzywna z odrobiną majonezu jest dopuszczalna? ;p

Dziś było ładnie ...

I - 10.00
5 białek
1 żółtko
5 łyżek płatków
omega-3
jabłko

II- 13.00
makaron razowy
tuńczyk

Trening siłowy

III - 16.00
jak w posiłku przed treningowym

IV - 19.00
Chciałam tą sałatkę warzywną + twaróg lub jajka
omega-3


V - 21.00
Twaróg półtłusty
omega-3
orzechy

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Laurynka no dzisiaj bardzo ładny dzień, zaszalałaś z białkiem rano ja nawet tyle jajek w domu nie miałam
Mnie również dobijają teksty typu przecież jedno ci nie zaszkodzi nie utyjesz itd...
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10367
laurynka:
5 białek
1 żółtko


Dlaczego takie proporcje bialek i jajek a nie cale jajka? Jadasz sniadanie jak sportowcy hardcore'owcy .

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4159
hehehe :D tak właśnie myślałam, że przesadziłam :D mamie zostały 4 białka bo ciasto piekła i tak jakoś z rozmachu dałam jajko i tyle tego wyszło ;D ale to jednorazowo tak

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
i pewnie dobrze wyszlo, nie robmy laboratorium z kazdego odchudzania
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31715
Lurynka dobrze że zajrzałaś, no to co tam u ciebie
Ja wskakuję ma wagę za tydzień (brzdęk...) narazie wizualnie to widzę róźnicę. A w tą sobotę wybieram sie na siłownię niemniej nie tylko pospacerować
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Trening dla 15-latka Pół zaawansowany ;p

Następny temat

Ocena Splita. Co poprawić?

electro
Polecane artykuły