SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

laurynka/dziennik - Redukcja - motywacja+zdrowe nawyki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36015

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 342
Dzieki kobietki za miłe powitanie, naprawde dajecie powera :D! Co do dzienniczka to troche sie stracham ;) W koncu to odpowiedzialnosc Boje się, ze to bedzie kolejny słomiany ogien. Zobaczymy po efektach, jesli za tydzien-dwa waga pójdzie w dół to moze sie zdecyduje. Narazie fajnie mi tu z Wami!. Bede zaglądac1 Pozdrawiam cieplutko!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć eolka nie trzeba bać się dziennika to nie oznacza że masz działać jak w zegarku bo tak się nie da. Daje napewno dużo siły i motywacji a to jest bezcenne (zabrzmiało trochę jak tekst z reklamy ) A jak się zdecydujesz to będzie super i powiększymy tu nasze kobiece grono. Pozdrawiam gorąco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
dzieeewczyny podbój klubu w realu byłby super!

bedziemy szczuple seksi i w ogole megaszychy jak pojdziemy!!!

piękna wizja co??:):):):)

ojojoj pistacje tez ciezko mi odstawić , sa takie pyszne ale i cena za nie jest spora.

wiecie co?
nie wytrzymałam i wzielam metr. ale wymiary podam za 14 dni jak minie rowny miesiac

sama nie wierzę!!!! ale naprawdę leci jak sa cwiczenia i dieta- więc eolka zapraszamy do prowadzenia dzieniczka!!!tu mozna i zale i radosci wylaać:)
po za tym bedziesz miała nasze wsparcie

ale pisanie tu wciaga!

Zmieniony przez - tancerka25 w dniu 2009-11-14 21:59:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
:):):) No to będę pierwsza:):):)


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:):):)

Oby metr był Ci niestraszny, żaden ciuszek nie był ciasny, obyś dużo siły miała i w redukcji wygrywała:*:*:*:* Dużo zdrówka Laurynka i dzisiaj możesz nawet pogrzeszyć:D:D:D:):)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
To ja bedę druga KOCHANA LAURYNKO niech cele zawodowe, osobiste i te bardzo ukryte spełnią sie z nawiązką. Mega pozytywnej energii, radości życia, posłusznego chłopa i wszystkiego naj naj ... śle Falka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
wszyscy sie rzucili na wodynowe zyczenia, a tu nasza laurynka tez swietuje
wszystkiego dobrego, zdrowka i sukcesow w zyciu!

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4159
Oj kochani dziękuję Wam! Jestem mega pozytywnie zaskoczona Dziękuje dziękuję dziękuję! :*

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
a grzeszki będą????:):):)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4159
Myślę, że na kawałeczek jabłecznika się skuszę, bo mama specjalnie dla mnie przygotowała

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
no to smakowicie:):)

Świętuj sobie spokojnie:):)

:):)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening dla 15-latka Pół zaawansowany ;p

Następny temat

Ocena Splita. Co poprawić?

WHEY premium