SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[art] ACT, czyli trening dla początkujących by georgu!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 295710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5313
lolek wtedy ten trening podchodzi pod FBW, ACT to trening obwodowy na tym on polega.

Bartek
No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108
barrtek227 To znaczy jak jestem początkujący to nie powinienem tak ćwiczyć ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108
Dodam jeszcze że ćwiczę w ten sposób już ponad miesiąc i małe efekty widać :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 721
lolek a zwiekszyla ci sie masa?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108
tak 1,5kg więcej teraz warze :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 116 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 715
Czy mogło by być coś takiego 3/4x w tygodniu
ACT
1.brzuch
2.klatka
3.plecy
4.naramienne
5.biceps
6.przedramiona
7. grzbiet
8. uda

1.unoszenie kolan w zwisie na drążku - brzuch
2.wyciskanie sztangielek na leżąco - klatka
3. podciąganie się na drążku - plecy
4.rozpiętki na leżąco - klatka
5.skłony tułowia w leżeniu z uniesionymi nogami - brzuch
6.wyciskanie do góry - naramienne
7.obracanie przedramion ze sztangielkami - przedramiona
8.uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem - biceps
9.wznosy barków - grzbiet
10.uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc uchwyt młotkowy - biceps
11.przysiady ze sztangielkami - uda
12.podciąganie (wiosłowanie) w leżeniu na ławeczce poziomej - grzbiet
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 116
Co myślicie o takim zestawie :
- Brzuch - unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach
- Uda - przysiad ze sztangą na barkach
- Klatka - leżąc na ławce poziomej wyciskanie sztangi w średnim uchwycie
- Naramienne - wyciskanie sztangi zza karku w siadzie
- Plecy - stojąc, skłony tułowia w przód ze sztangą
- Plecy - stojąc w opadzie tułowia – podnoszenie sztangi jednorącz
- Bicepsy - stojąc - uginanie przedramion ze sztangą trzymaną w średnim uchwycie
- Tricepsy - stojąc - francuskie wyciskanie sztangi trzymanej średnim nachwytem
- Przedramiona - stojąc - zginanie przedramion ze sztangą trzymaną nachwytem
- Łydki - wspięcia na palce ze sztangą na barkach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53
czym zastąpić?:
3. Uginanie nóg w leżeniu przodem na maszynie-(dwugłowe ud),
7. Podciąganie drążka wyciągu do klatki w siadzie-(najszersze grzbietu),
8. Martwy ciąg na prostych nogach sztangą położoną na podwyższeniu-(proste grzbietu),
ponieważ na siłowni nie ma do tych akurat ćwiczeń odpowiednich przyrządów
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 221
Ile trwa mniej więcej jeden obwód ACT?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
na moje oko to z 10-15 minut ale nie wiem
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co i jak trenowac- zupełnie zielony

Następny temat

barki

electro
Polecane artykuły