SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla początkujących

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1077

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

16

Waga

62

Wzrost

178

Cel treningowy

masa

Staż treningowy na siłowni

2 miesiące

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

wolne cięzary

Dieta

jest

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1605
Witam,jestem tu nowy i chciałbym się dowiedziec od was czy mój plan treningowy jest dobry,ćwicze 2 miechy,dieta jest.
Poniedziałek(klata,triceps)
Wtorek wolne
Środa (plecy,biceps)
Czwartek wolne
Piątek (nogi i barki)
Sobota (brzuch,przedramie)
i mam jeszcze jedno pytanie czy mogę w niedziele cwiczyć biceps bo mam wolny czas i nudzi mi sie,proszę o odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5424
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1605
Ćwicząc tym planem są widoczne efekty czy FBW będzie lepsze dla mnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5424
FBW będzie dla Ciebie lepsze i na początku skup się na technice wykonywania ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1605
ok a co do tego planu,jest dobry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1605
ocencie go proszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1257
Raczej nie powinieneś ćwiczyć splitem, gdyż na pewno dla Ciebie lepsze będzie chociażby wymienione wyżej FBW. Nie ma sensu katować danej partii tylko raz w tygodniu, lepiej zrobić ją 2-3 razy ale troszkę mniej serii. Na Twoim miejscu na pewno nie ćwiczyłbym planem, ktory tutaj napisałeś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1605
.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy już wycisnąłem 100 procent z siebie?

Następny temat

Trening na redukcje pełną parą do oceny

WHEY premium