super to wygląda , sog już nie wejdzie
...
Bylo juz pytanie co robisz na barki i jak? do zmeczenia na maxa? pompa? duzy ciezar malo powtorzen? jkaie cwiczenia?
sog of kors
sog of kors
Trwaj w tym co kochasz.
...
Plecy i łapy to masakra. Brzuch trochę odstaje, ale też bez przesady. Powodzenia!
...Legends May Sleep, But They Never Die...
www.pajacyk.pl
...
jeżeli chodzi o barki to robie je tak:
-wyciskanie sztangielek w góre siedząc
-podciąganie sztangi wzdłuz ciała(szeroki uchwyt)
-podciaganie sztangi z tyłu
-unioszenie sztangielek na boki( stojąc)
-unoszenie sztangielek przed soba
-unoszenie sztangielek na boki w opadzie
pierwsze 3 ćwiczenia są cieższe a reszta raczej lajtowo...żeby spompować mieśnie
-wyciskanie sztangielek w góre siedząc
-podciąganie sztangi wzdłuz ciała(szeroki uchwyt)
-podciaganie sztangi z tyłu
-unioszenie sztangielek na boki( stojąc)
-unoszenie sztangielek przed soba
-unoszenie sztangielek na boki w opadzie
pierwsze 3 ćwiczenia są cieższe a reszta raczej lajtowo...żeby spompować mieśnie
dąż do tego żeby być coraz lepszym...coraz to większym;)
...
...
Za******a klata , no i łapa szeroka w bicu co dodaje zdjęciu jeszcze większego wyglądu .
Ogólnie cały przód na duży + .
Tak trzymnaj - Sog
Ogólnie cały przód na duży + .
Tak trzymnaj - Sog

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Zaczynam i szukam rad.
Następny temat

