SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

szerokość pleców

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3967 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24190
witam jakie mi byście polecili ćw na szerokość pleców???
mój plan jaki mam dotychczas to:
1.podciąganie na drążku nachwytem
2.mc
3.wiosłowanie sztangą (podchwyt)
4.wiosłowanie hantlą
5.i na koniec 2 seriex12 powtórzeń na wyciągu górnym na dobicie

dodam że wracam do treningu po 2,5 miesięcznej przerwie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3967 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24190
pasuje mi opcja nr 1......dzięki za pomoc



Zmieniony przez - oskar117 w dniu 2009-09-02 18:37:31
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9392
Ja bym dał taką kolejność:

1. MC (prostowniki) 4*6-8
2. Podciąganie (szerokość) 4*6-8
3. Wiosło podchwytem (grubość) 4*6-8
4. Ściąganie drążka 2*15-15
5. Wiosło hantlą 2*12-10

Pewnie jedziesz splitem więc ja bym już nic nie dodawał tego dnia bo plecy to duża partia i potrzebuje dobrego kopa.

Zmieniony przez - wojtas1985 w dniu 2009-08-30 15:12:26
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3967 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24190
ćwicze plecy brzuch
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9392
To też zależy od treningu brzucha bo po plecach będzie już zmęczony i nie polecam ciężko go trenować w tym dniu więc raczej lekki rozciągający trening.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3967 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24190
na brzuch to nie mam siły raczej po nogach.....na brzuch robie podciąganie kolan i allachy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9392
to dołącz do innego dnia ale pamiętaj żeby nie dzień przed ani dzień po plecach
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
1.podciąganie na drążku nachwytem
2.mc
3.wiosłowanie sztangą (podchwyt)
4.wiosłowanie hantlą
5.i na koniec 2 seriex12 powtórzeń na wyciągu górnym na dobicie

Plan bez łądu i składu.

1) Pierwsze ćwiczenie ok
2) Drugie ćwiczenie na zupełnie inną grupę mięsniową. Męczysz prostowniki a w międzyczasie najszerszy stygnie.
3) Trzecie ćwiczenie będzie zrobione byle jak bo zmęczone ciągiem prostowniki nie będą miały utrzymać ciężaru tułowia i sztangi.
4) Powtórka z ćwiczenia trzeciego - tym razem prostownik trochę odetchnie - ale plecy już będą miały dość bo przecież już zrobiłeś jedno wiosłowanie.
5) Jakbyś zrobił dobrze 2 ćwiczenia - to nie miałbyś już siły na trzecie (nie wspominając o piątym). Po dobrze zrobionych plecach potrzeba prędzej reanimacji niż dobicia.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3967 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24190
więc co mi krzychu polecasz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9392
Krzychu a co myślisz o moim rozkładzie?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
Dwa ćwiczenia podstawowe i trzecie uzupełniające. Każde z dwóch podstawowych w innej płaszczyźnie i najlepiej w innej szerokości chwytu. Pierwsze w 5 seriach drugie w 4, trzecie w 3. Martwy ciąg albo na koniec albo najlepiej innego dnia.

Na przykład:

1) Podciąganie szeroko na drążku
2) Wiosłowanie sztangielką

albo

1) Wiosłowanie sztangą szeroko
2) podciąganie na drążku w wąskim neutralu

albo

1) Wiosłowanie sztangielką
2) Podciąganie na drążku szeroko nachwytem

Jako trzecie na przykład przenoszenie.

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2009-08-31 20:37:52

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3967 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24190
wiesz krzychu już ułorzyłem sobie plan i mi jak naibardziej pasuje mc robić z plecami...ale jeśli lepiej osobno to chciał bym go jakoś zmienić...tylko jak???(dni treningowe wtorek,środa,czwartek,sobota/)
a oto plan:
1.klatka,biceps(przedramiona)
2.plecy,brzuch
3.barki tric
4.nogi
mógł byś mi rozpisać jakoś żeby mc robić w osobny dzień?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oddychanie

Następny temat

plan do ocenu

electro
Polecane artykuły