witam jakie mi byście polecili ćw na szerokość pleców???
mój plan jaki mam dotychczas to:
1.podciąganie na drążku nachwytem
2.mc
3.wiosłowanie sztangą (podchwyt)
4.wiosłowanie hantlą
5.i na koniec 2 seriex12 powtórzeń na wyciągu górnym na dobicie
dodam że wracam do treningu po 2,5 miesięcznej przerwie
mój plan jaki mam dotychczas to:
1.podciąganie na drążku nachwytem
2.mc
3.wiosłowanie sztangą (podchwyt)
4.wiosłowanie hantlą
5.i na koniec 2 seriex12 powtórzeń na wyciągu górnym na dobicie
dodam że wracam do treningu po 2,5 miesięcznej przerwie
Krzysztof Piekarz