Ułożyłem samemu taki plan FBW na masę oczywiście , nie wiem czy jest on dobry ;/ sprawdźcie go.. ułożyłem A i B ale kiedy mam robić A a kiedy B ?? jak chce ćwiczyć 3 razy w tygodniu ??
Plan A:
klatka : Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4 serie 12/10/8/8
plecy : Ściąganie linki wyciągu górnego za kark 3 serie /8
biceps: Uginanie ramion ze sztangą 3 serie /8
barki: Wyciskanie sztangi zza karku 3 serie /8
triceps: Francuskie wyciskanie w leżeniu 3 serie /8
nogi: Przysiad ze sztanga na plecach 3 serie /8
brzuch: brzuszki ze sztangielką, unoszenie nóg wisząc na drążku
Plan B:
klatka:
Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 4 serie 12/10/8/6
plecy: Podciąganie na drążku 3 serie max. Razy
biceps: Uchwyt młotkowy 3 serie /8
barki: Unoszenie sztangielek siedząc 3 serie /8
triceps: Ściąganie linki wyciągu górnego 3 serie /8
nogi: prostowanie nóg siedząc na ławeczce ( nie wiem jak to się nazywa ;/ heh )
brzuch: brzuszki ze sztangielką, unoszenie nóg wisząc na drążku