SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zły plan ?? słabe efekty-pomocy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
poobalamy troszke mity :

mit 1: klatka z plecami to złe połączenie

Nieprawda,dla osoby odpowiednio wytrenowanej,lubiącej treningi partii antagonistycznych,jak bic-tric, klatka-plecy itp trening ten jest dobry. Wymaga jednak trenowania "z głową" i odpowiedniego rozplanowania regeneracji. Taki Arnold potrafił z tego typu treningu wycisnąć co się dało.

mit nr 2: nie ćwiczy się martwego ciągu i siadów na jednym treningu.

Znów nieprawda.
Wiele osób,oczywiscie z odpowiednim stazem, łączy te dwa ćwiczenia na jednej sesji.
Żeby być jednak do końca szczerym to ja nie lubie takiego połączenia i z reguły jeśli ktoś nie ma odpowiednio duzego stażu i "swojej filozofii trenowania" to odradzam takie połączenie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3000
Dobra dobra, ale nie wiem po co tu mieszasz...
Zapomniałeś, że to dział dla początkujących...

Zawodnicy albo ludzie z dużym stażem których już mało co "rusza" mogą sobie kombinowac takie połączenia, poza tym przysiady i mc dają mocno w kośc kręgosłupowi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Biceps i triceps przeładowane bardzo. W klatce atakujesz mięsień praktycznie cały czas w ten sam sposób itd itp. Tak czy siak ułóż sobie FBW.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3000
Tak jest FBW to dobry pomysł :)

Zmieniony przez - MJR1987 w dniu 2009-07-16 12:17:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Co do postów wyżej, to nie ma żadnych przeciwskazań aby na jednym treningu nóg robić MC na prostych razem z siadami.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3000
A przeciążenie kręgosłupa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jak robisz poprawną techniką, czy nawet wspomagasz się pasem, to nic z kręgosłupem się nie stanie. Tak samo jakbyś miał nie robić na jednym treningu MC, i wiosłowania sztangą czy nawet dwóch, bo przeciąża się kręgosłup.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3000
To mam chyba słabszy kręgosłup niż Ty :D
Technikę mam prawidłową, więc problem leży w kręgosłupie a to zmienic ciężko :P
No nic... Pozdro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ale w czym masz problem dokładnie? Najlepiej to założyć osobny temat, a nie robić tutaj OT.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3000
Po prostu po treningu nóg czuję ból w krzyżu...
Zawsze tak miałem, nie mam wad postawy i nic z tych rzeczy...
Cwicząc używam pasa oczywiście - nie ma o czym mówic, ale dzięki :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa

Następny temat

Zaczynam z ciezarami !

WHEY premium