Hej, Rafeo -> kalta raz w tygodniu przy twoim stażu nie wystarczy.
Zerknij sobie na art o FBW :
https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html -> wybierz któryś z przykładowych planów, zrób poprawki według swoich możliwości sprzętowych i daj tutaj do oceny.
Pozdro
P.S - kumplem się nie przejmuj, ewentualnie zwiększ bilans kaloryczny, jak bardzo nie chcesz FBW to split 2x (klatę i inne partie ćwiczysz 2 razy w tygodniu).
Co do tego że Ci nie szło do FBW - co konkretniej nie szło ?? jeśli klata, a wykonywałeś tylko wyciskanie na ławce, to wina może leżeć w złej technice, zerknij na to:
http://www.atomicpower.pl/content/category/9/35/46/ -> tylko na razie nie mostkuj.
Zmieniony przez - deathrider w dniu 2009-06-11 18:02:16
Zerknij sobie na art o FBW :
https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html -> wybierz któryś z przykładowych planów, zrób poprawki według swoich możliwości sprzętowych i daj tutaj do oceny.
Pozdro
P.S - kumplem się nie przejmuj, ewentualnie zwiększ bilans kaloryczny, jak bardzo nie chcesz FBW to split 2x (klatę i inne partie ćwiczysz 2 razy w tygodniu).
Co do tego że Ci nie szło do FBW - co konkretniej nie szło ?? jeśli klata, a wykonywałeś tylko wyciskanie na ławce, to wina może leżeć w złej technice, zerknij na to:
http://www.atomicpower.pl/content/category/9/35/46/ -> tylko na razie nie mostkuj.
Zmieniony przez - deathrider w dniu 2009-06-11 18:02:16
.