SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak cwiczyc z ta kontuzja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 518
Witam mam 18 lat 185 cm wzrostu i waze ok 80 kg.
przez pól roku stosowalem trening na mase lecz podczas treningu barków cos mi poszlo w wiezadlach w okolicy posladka (mam te kontzje okolo roku)....
masazysci mówia zebym zmniejszyl ciezar...
wiec moje pytanie brzmi.
czy moge trenowac dalej na mase z mniejszym ciezarem i z wieksza ilosci powtórzen czy nie ma to sensu i lepiej zaczac typowy trening i diete na rzezbe??
bardzo prosze o obiektywne wypowiedzi...

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 80

Wzrost: 185

Cel treningowy: masa rzezba

Staż treningowy na słowni: rok

Uprawiane inne sporty: tenis stolowy

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): atlas sztangielki

Dieta: masowa

Przeciwskaznania medyczne: skręty uszkodzone wiezadla w okolicy posladka.

Zażywane suplementy: gainer
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
W moim przypadku na nogi lepiej sprawdzają się serie z dużą ilością powtórzeń.
Załóżmy, że Twój rekord na przysiad to 100kg. Wtedy robisz tak 15x 60kg, 12x 70kg,
10 x 80kg. Czy taki trening odpowiadałby Ci?

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 518
myslalem raczej o 15-20 powtórzeniach ze wzgledu na bardzo dobra wytrzymalosc moich miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7063
Nogi potrzebują dużej liczby powtórzeń zawsze,ze względu na dużą ilość zakończeń nerwowych.Inaczej słabo będą się rozwijać.Minimum to około 10-12 ruchów,15-20 to wzór,konspekt jeżeli chodzi o tę partię ciała.Jeżeli chodzi o resztę to też bym się nie martwił wykonując po 15pow.Zresztą sam zobacz,może akurat taki trening jest właśnie dla ciebie.;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
skoro piszesz, że masz bardzo wytrzymałe mięśnie to teoretycznie nie widzę problemu...

Nie ćficzem nuk!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW do oceny

Następny temat

plan do oceny

WHEY premium