Jak w temacie widać mam problem z apetytem.Szczególnie 2 pierwsze posiłki wchodzą mi jak kupa z patykiem
a są one szalenie ważne.Pomyślałem o suplemencie typu dibencozide b-complex ale patrząc na skład i porównując go z animal pakiem którego jem to szału nie robi.witamin z grupy B ilościowo jest mniej,tiaminy również ,niacyna tak samo itd...do tego animal pak zawiera żeń-szeń który z tego co wiem też ma jakiś wpływ na pobudzenie apetytu brakuje w animal paku tylko dibencozide.Reasumując animal pak powinien mi pomóc w zwiększeniu apetytu,ale stosuje go tylko przed treningiem wiec raczej w pobudzeniu apetytu w godzinach rannych nie odgra za dużej roli.Co mam zrobić?zmienić pore stosowania dokupić jakiś suplement czy jeszcze coś innego ?
a są one szalenie ważne.Pomyślałem o suplemencie typu dibencozide b-complex ale patrząc na skład i porównując go z animal pakiem którego jem to szału nie robi.witamin z grupy B ilościowo jest mniej,tiaminy również ,niacyna tak samo itd...do tego animal pak zawiera żeń-szeń który z tego co wiem też ma jakiś wpływ na pobudzenie apetytu brakuje w animal paku tylko dibencozide.Reasumując animal pak powinien mi pomóc w zwiększeniu apetytu,ale stosuje go tylko przed treningiem wiec raczej w pobudzeniu apetytu w godzinach rannych nie odgra za dużej roli.Co mam zrobić?zmienić pore stosowania dokupić jakiś suplement czy jeszcze coś innego ?
1

Krzysztof Piekarz
w supermarkecie tego chyba nie znajdę 
i kiedy trzeba brzuszek napełnić
tak zrobiłem z 61 kg 75
przy wzroscie 184
to zapewne wyobrażasz sobie jaki chudziutki byłem na początku
syru hahaha