SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Apetyt - jak zwiększyć?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 356 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16501
Witam ,czy są na tą chwilę jakieś skuteczne suplementy które wzmagaja apetyt ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Witaj. Tego czasu dość popularnym suplementem była dibenkozyd https://sklep.sfd.pl/Trec_Dibencozide_Force-opis1964.html?device=m&gclid=Cj0KCQjw5oiMBhDtARIsAJi0qk2uNxk4Av_-HBPnjE2WwpaZZtERjXiu8fnRWlryfGgAyocsnzXYcekaAmCmEALw_wcB
Myślę że możesz spróbować tego typu suplement Jeżeli masz problemy z apetytem poza tym może trzeba spojrzeć się temu jak jadasz zmienić nieco kompozycje diety i bazować bardziej na tych produktach które po prostu ci smakują. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest również dodanie nieco cardio do treningów aby ten apetyt nieco podkręcić

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W tej sytuacji przyjrzałbym się dokładniej diecie a w szczególności doborowi produktów, rozkładu poszczególnych makroskładników. Być może układ pokarmowy szwankuje, byłeś dlugo na surplusie. Dobrym sposobem na poprawę apetytu jest deficyt kaloryczny + zadbanie o stan naszych jelit. Jeseli myślisz że dołożysz jakiś sklepowy suplement i pomoże to jestem przekonany że w dłuższej perspektywie czasu napewno nie rozwiąże problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Jak wyżej, lepiej szukać przyczyny i wtedy działać niż szukać sposobu żeby przejeść dana ilość jedzenia. Takie rzeczy to tak naprawdę ostateczność, zreszta zazwyczaj takie rzeczy pomagają tylko na chwile, czasem właśnie tez trzeb zrobić dwa kroki w tył, żeby później znowu działać na sto procent. Na plusie kalorycznym, też nie jesteś w stanie być ciagle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 356 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16501
Sprawa wyglada tak że po kilku latach przerwy chcę wrócić na siłownię i wejść nw mase gdzie przez ostatnie lata nie przykładalem wagi do diety i poprostu jadłem mało ,a teraz potrzebuje dostarczyć około 3300kcl i takie ilości jedzenia mogą być dla mnie problemem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
To zacznij może od lekko niższej kaloryki jak taka jest dla Ciebie problemem, zaczniesz trenować kręcić cardio to sam zobaczysz że z tygodnia na tydzień apetyt będzie rósł i będziesz chciał jeszcze więcej jedzenia.
Oczywiście tak jak koledzy wyżej piszą odpowiedni dobór produktów które dobrze trawisz to podstawa, przy wyższej kaloryczności nie zapychać się też błonnikiem czy nadmierną ilością warzyw ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Musisz po prostu delikatnie nakręcić organizm. Jeżeli będziesz robił Ciężkie treningi. Uzupełnij je odrobiną cardio to nie ma tutaj możliwości aby organizm sam nie upomniał się o jedzenie. Nie musisz od razu na Dzień dobry wrzucać siebie aż tylu kilokalorii, zacznij sobie nawet na minusie czy blisko kalorycznego zera i po prostu w miarę możliwości jak apetyt będzie się zwiększał to będziesz sobie dokładał powoli jedzenia i tyle. Na początek faktycznie Takie suche wyliczenia i sprawdzenie tego ile musimy zjeść może spowodować pewne przerażenie w naszych oczach jeżeli chodzi o ilość żarcia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Malas32
Sprawa wyglada tak że po kilku latach przerwy chcę wrócić na siłownię i wejść nw mase gdzie przez ostatnie lata nie przykładalem wagi do diety i poprostu jadłem mało ,a teraz potrzebuje dostarczyć około 3300kcl i takie ilości jedzenia mogą być dla mnie problemem

wpierw ułóż dietę i zacznij ją stosować, bo może nieporzebnie się martwisz na zapas. możesz podbijać kalorykę tłuszczami, czy szejkami, które lekkow chodzą a znacznie podbiją ilość kcal w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Zazwyczaj tak jest, że niejadki stresują się dużą ilością jedzenia. Wiem coś o tym bo sam należy do grupy tego typu osób że jak widzę rozpisane wartości na kartce to na samą myśl już mnie mdli. Natomiast jak dojdą do tego Ciężkie treningi zaczniemy się ruszać to tak naprawdę koniec końców okazuje się że te posiłki nie są takie straszne. Ogólnie ja osobą które rozpoczynają dopiero treningi nawet zbytnio nie każe robić jakiś wielkich zmian w diecie pod warunkiem że w miarę rozsądnie nie i nie opierają się słodyczami z McDonald's m na zmianę. Wtedy okazuje się z wykonywanie treningów sam od sobie gdzieś tam powoduje że chcą oni powoli jeść więcej
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 356 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16501
Dzięki panowie za wszystkie odpowiedzi. Myślę że nie będzie tak źle. Jeśli będę miał problem to pewnie na początku z dostarczeniem wegli więc ewentualne niedobory będę uzupełniał jakimś gainerem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Nie śpiesz się. Powoli po prostu organizm musi wejść na nieco inny poziom, więc na spokojnie zobaczysz że sam się upomni o kaloryczność. Jak najbardziej posiłki w formie płynnej są również jakimś rozwiązaniem aby te kalorie nieco podbić w Twoich posilkach. Tutaj należy pamiętać że ten sport wymaga nieco cierpliwości. Tutaj nie dzieje się nic z dnia na dzień, nic nie dzieje się spontanicznie. Na efekty pracuje się tygodniami, a na spektakularne efekty latami, więc rób swoje i obserwuj co będzie sie działo.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cutting Edge

Następny temat

Spalacz - dawkowanie

WHEY premium