SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

>>Dawkowanie kreatyny<<

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 202
Mam olimp mega caps 1250mg i potrzebuje porady w jej stosowaniu
Mam zamiar brać w DT:
Rano na czczo 1caps
Przed treningiem 2caps
Po treningu 2caps
Przed snem 1caps
A w DNT
Rano na czczo 2caps
Przed snem 2caps
Co wy na to?

>>No Pain No Gain<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
do dupy
ładuj tak
DT:
4 kap rano i po treningu
DNT:
4 kap rano

Zmieniony przez - mentos_ w dniu 2009-04-14 08:18:45
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21606
w Dt bierz 2 porcje po 5 g
rano i przed lub po tren
DNT
jedna porcja 5 g wystarczy ci rano .

5g=4 kapsulki

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 202
Dzięki

>>No Pain No Gain<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 202
A jeżeli kupię 150 kapsułek to braknie mi paru
Mógłbym stosować tak:
DT
3 rano i 4 po treningu
DNT
3 rano
I czy niebedzie gorszych efektów?

>>No Pain No Gain<<

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
daj 3 rano i 3 po treningu
w nt 4 rano
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20
sory ze odkopuje temat
ale nie moglem znalesc w wyszukiwarce
powiecie mi jak dawkowac mono w proszku na 1 cykl ?
samo mono ewentualnie bialko jakies dojdzie ale to po treningu tak to wszystko mam juz ustalone. z gory dziekuje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41521
miszczu bylo o tym kilka tysiecy tematow, poszukaj dobrze.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1437
podłącze sie do tematu, mam takie pytanie otóż biorę kreatynkę mono olimpu w kapsach, dawkuje w DT - 4 przed i 4 kaps po treningu w dzien NT - 4 kaps w porze treningu. Ostatnio zauwazyłem na plecach jakieś dziwne krostki, cos jakby uczulenie. na rękach też pojawiło mi sie w jednym miejscu zaczerwienienie. Krete biorę juz 4 tyg, czy to mozliwe że od niej coś takiego sie dzieje ? Moze coś z wątrobą nie halo ? miał ktoś taki problem ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 127
Witam:)
Mam prośbe o pomoc w dawkowaniu i kilka wskazówek...
Mam do dyspozycji:
-Monohydrat Kreatyny 100% - MIKRO 250 MESH. (500 GRAM) firmy VITALMAX
-Monohydrat
Kreatyny + Tauryna - MIKRO 200 MESH. (400 GRAM) firmy TREC NUTRITION
-Dekstroza w proszku. (400 GRAM) firmy TREC NUTRITION
-HMB. (180 kapsułek) firmy TREC NUTRITION
Jak to brać?? Czy wszystko razem?? Coś odstawić, czy może coś dokupić?? Prosze o pomoc i cenne wskazówki?:)

mało kto przestrzega zasad rządzi chciwość i zdrada...!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POmoc w wyborze odpowiednich odżywek

Następny temat

Ostrovia.....

electro
Polecane artykuły