Mam olimp mega caps 1250mg i potrzebuje porady w jej stosowaniu
Mam zamiar brać w DT:
Rano na czczo 1caps
Przed treningiem 2caps
Po treningu 2caps
Przed snem 1caps
A w DNT
Rano na czczo 2caps
Przed snem 2caps
Co wy na to?
Mam zamiar brać w DT:
Rano na czczo 1caps
Przed treningiem 2caps
Po treningu 2caps
Przed snem 1caps
A w DNT
Rano na czczo 2caps
Przed snem 2caps
Co wy na to?
>>No Pain No Gain<<
Krzysztof Piekarz
