Witam. Mam nadzieję że [st zamieścilem w dobrym dziale.
A wiec mam do was pare pytan do tyczacych treningu supermasy i supersily weidera który mam zaczac od tego poniedzialku, a ktory przedstawia sie tak :
Trening 3 x tyg Poniedziałek,Sroda,Piatek
Liczba serii 4-5
Liczba powtórzeń 6
1. Wyciskanie w leżeniu
2. Przysiady
3. Martwy ciąg
4. Wyciskanie sztangi stojąc
5. Podciąganie sztangi w opadzie
6. Wyciskanie zza karku
7. Przenoszenie sztangi za głowe leżąc
8. Unoszenie przedramion ze sztangą
9. Wyprosty nóg w siadzie
10. Zginanie nóg w leżeniu
11. Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
12. Spinanie brzucha w lezeniu
Moje pytania brzmią nastepujaco:
-Czy moge wykluczyc z tego treningu na siłce wszystkie cwiczenia na brzuch, a dorzucic w zamian trening 6 Weidera ktory wykonywalbym po treningu na sile(oczywiscie w dni NT tez) ?
-Jesli nie, to powiedzcie jak sie wykonuje zginanie nóg w lezeniu, bo w atlasie nie moglem znależć...
-Występuje cwiczenie "unoszenie przedramion ze sztnaga" mam to rozumiec jako klasyczne cwiczenie na biceps STOJĄC ?
Z góry dzieki za odpowiedzi na moje pytania.
Pozdrawiam
A wiec mam do was pare pytan do tyczacych treningu supermasy i supersily weidera który mam zaczac od tego poniedzialku, a ktory przedstawia sie tak :
Trening 3 x tyg Poniedziałek,Sroda,Piatek
Liczba serii 4-5
Liczba powtórzeń 6
1. Wyciskanie w leżeniu
2. Przysiady
3. Martwy ciąg
4. Wyciskanie sztangi stojąc
5. Podciąganie sztangi w opadzie
6. Wyciskanie zza karku
7. Przenoszenie sztangi za głowe leżąc
8. Unoszenie przedramion ze sztangą
9. Wyprosty nóg w siadzie
10. Zginanie nóg w leżeniu
11. Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
12. Spinanie brzucha w lezeniu
Moje pytania brzmią nastepujaco:
-Czy moge wykluczyc z tego treningu na siłce wszystkie cwiczenia na brzuch, a dorzucic w zamian trening 6 Weidera ktory wykonywalbym po treningu na sile(oczywiscie w dni NT tez) ?
-Jesli nie, to powiedzcie jak sie wykonuje zginanie nóg w lezeniu, bo w atlasie nie moglem znależć...
-Występuje cwiczenie "unoszenie przedramion ze sztnaga" mam to rozumiec jako klasyczne cwiczenie na biceps STOJĄC ?
Z góry dzieki za odpowiedzi na moje pytania.
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz