Ktoś pytał o mój trening, wrzucam trening który przypada właśnie na dzisiaj ( 19 start ) , więc pisze "na gorąco" Postaram sie wrzucic więcej o ile będzie zapotrzebowanie ;]
Wszystkie cwiczenia wykonujemy z maksymalna iloscia powtórzeń, max skupienie i do boju...
10 min rozgrzewki
1.Pompki
2.Podciągnięcia na drążku z nachwytem, szeroki rozstaw rąk
3.Wojskowe pompki ( ręce przylegają do boków, palce rąk skierowane w przód)
4.Podciąganie na drązku, chwyt " od spodu"
Przerwa - Unoszenie nóg w zwisie na drążku
1.Pompki z jedną nogą w górze, co 5 powtórzeń zmiana nogi
2. Podciąganie na drążku, odległosc miedzy dłońmi jak wyciągniete kciuki, nachwyt
3.Diamond pushups
4.Divebomber pushups
Przerwa- Rozpiętki, ja robie 20 powtórzen z obciążeniem 15 kg
1.Podciągnięcia na drążku z nachwytem, szeroki rozstaw rąk
2.Pompki
3.Wojskowe pompki
4. Podciąganie na drążku, odległosc miedzy dłońmi jak wyciągniete kciuki, nachwyt
1.
Pompki z nogami na podwyższeniu
2.Diamond pushups
3.Heavy Pants
4.Divebomber pushups
Przerwa - A6W
Z góry przepraszam za angielskie nazewnictwo, po prostu tłumaczenie brzmi śmiesznie i nie wiele wyjaśnia, proszę o użycie wyszukiwarki internetowej w celu zobaczenia na własne oczy jak dane cwiczenie wygląda.
Zestaw może nie jest idealny ale przy mniejszej ilosci cwiczen po prostu nie czuje sie zmeczony.