SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja walka :-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 65741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 33 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 445
Tak brzuch, tylko chodzi mi o ten ze str 10 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Hej Darrak, sory ze w twoim temacie pisze, ale wlasnie na twojej radzie mi zalezy a nie tych "byle nabic soga". Otoz zjechalem ogolnie z 84kg do 77kg, ale mam zamiar jechac do oporu a dopiero potem zaczac czyste masowanie bez smieci, tak jak to bylo w twoim wypadku. 180cm wzrostu, chcialbym choc do tych 70kg dobic, ale od 2 tygodni waga stoi na tych 77kg i ani nie drgnie. 3x w tygodniu robie FBW, ktore trwa jakas godzine + aero (przewaznie rowerek stacjonarny 40min~ min zaraz po treningu. Przy jedzeniu ~2400kcal waga nie drgnela w dol, teraz mam jakies ~2100 i dalej stoi. Mam dymaburn'a ale bralem go zwazywszy na kopa przedtreningowego bardziej, anizeli efekty w redukcji.

Ponizej jeszcze obecnie dieta:
- 200ml mleka 2%
- 100g platkow owsianych (te blyskawiczne czy jak to sie zwie)
- 2 jajka gotowane
- 20g oliwy
/
- 100g kuraka
- 50g ryzu +surowki roznej masci ew. jakies naturalne sosy do smaku (niekaloryczne)

(^ 2x tak samo w ciagu dnia)

- 100g tuny/mintaja gotowanego
- 50g ryzu +surowki itd.

- 200g chudego twaroga przed snem

Do tego dochodzi 10g bcaa dziennie + 30g wpc przy treningu.
Na oko [167g bialka], [61g tluszczow], [198g wegli] i to jest ~2100kcal.

Z góry dzieki za pomoc!

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
1. Zaśmiecasz mi temat
2. Masz diete bardziej masową... 2100 kcal przy treningach i aerobach ? Mało...

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150
To co kolego ze sobą zrobiłeś to poprostu MISTRZOSTWO ŚWIATA, wiedz, że masz teraz problem, ponieważ jesteś moim idolem i największą motywacją do zrobienia z siebie tego co ty zrobiłeś:) Jeśli znajdziesz chwilę to bardzo proszę o ponowny komentarz, ponieważ za Twoimi radami postanowiłem spróbowac ułożyć coś nowego... https://www.sfd.pl/Dieta_do_redukcji_bardzo_proszę_o_POMOC!!!-t636360.html 

Pozdrawiam Cię serdecznie.

Zmieniony przez - 1987rok w dniu 2010-08-27 12:50:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gratulacje,super klata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
mam pytanie , pisałeś że wcześniej tylko podnoszenie kufla , jak teraz u ciebie wygląda sprawa z alkoholem ? Bo wiadomo że człowiek nie wielbłąd

Zmieniony przez - _jax_ w dniu 2010-09-15 11:14:30

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Raz w miesiącu czerowone wytrawne wino .

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Wytrawne, bleee. Nie ma to jak wodzisław
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
teraz jest i tak masakra. Kończe cykl na krecie. W niedziele jakąś infekcje wirusową złapałem. 2 dni treningu opuściłem ;( Dzisiaj zrobie poniedziałkową klate z przodem ramion i bicepsem dopiero. Mniejsze obciążenie bo forma nie ta, mam nadzieje, że dam rade. Jutro jakiś fbw może zrobie. Od piątku mnie nie ma - wymarzony urlop. Oczywiscie biore sztange łamaną z hantlami. Będe dziennie coś machał żeby z formu nie wypaść. Kijowo sie stało że akurat pod koniec cyklu kreatynowego mnie cos złapało. W poniedziałek pełny trening na maksymalnych obrotach. Od 27 do 29 jestem na szkoleniu z pracy wiec tez trza bedzie cosik wieczorem 29 jakiś fbw zrobić. Eh.... nie ma "letko".

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1507
Wypas efekty..Darrak to pierwszy Twój cykl na kreatynie ? Napisz później jak u Ciebie ze spadkami, chciałbym wiedzieć na konkretnym przykładzie kogoś kto ma dietę na mase i się przykłada bo sam za niedługo zaczynam na krecie, dietka jest już :)

Życie jest twarde ale ja jestem twardszy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do korekcji

Następny temat

Dieta Do Oceny

WHEY premium