SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja walka :-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 65695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52
ja mam pytanie jeszcze małe ... xD jakie ćwiczenia robiłeś na klate? że tak ładnie się wyrzeźbiło ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez qazar za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1259
Jeju Cudo ! ;) Ja na swojej diecie schudłam 16 kg ;)

Rodząc się płakałeś,
A wszyscy wokół się śmiali..
Żyj umierając,
Śmiej się aby nad tobą Płakali!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Witam Jeśli chodzi o nadmiar skóry to nie mam większych problemów. Rozstępów też nie zauważyłem. Co do ćwiczeń na klatę to wyciskanie oraz rozpietki, oczywiscie pod różnymi kątami. Postaram sie w poniedziałek wkleić aktualne fotki. Postaram sie odpowiedzieć w miare możliwosci na wszystkie pytania, tak więc pytajcie moi drodzy


Pozdrawiam.

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 149
Stary, jesteś KIMŚ! dzięki takim jak Ty mam motywację do pracy nad sobą! Po prostu nie mogę wyjść z podziwu! GZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1535
Witam , szacuneczek dla ciebie gościu ! Od Sierpnia do Pażdziernika 15 kg , bez specjalnych diet itd. Mam podobny problem na 180 cm waze 79 kg , czynnie uprawiałem piłkę nożną ale operacja kolagana ACL i wiadomo siedzenie w domu i żarcie totalne .Mienlo 10 miechów , moge biegac i silownia (on) chodzi głównie o brzuch gdyż reszta sylwetki jest nie chuda ale dosyc zbudowana po przez gre w piłke , i różne cwiczenia a, teraz biegam i rowerek , powiedz mi ile h dziennie cwiczyles aby zrzucic te pierwsze kg?

Zmieniony przez - pw_maciek w dniu 2009-06-28 12:54:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Jeśli zsumować liczbę godzin którą przeznaczałem na szeroko rozumiane ćwiczenia to bedzie gdzieś tak od 2,5 - 3,5 godzin dziennie. Na poczatku bieganie + aeroby/ FBW, później wydłużałem czas biegania urozmaicając np. 20 min biegania 10 pompek... wszystko po to ,żeby monotonie zabić

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1535
acha dzięki za rady !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007


Witam, jako że od pierwszego wpisu minął już ponad rok postanowiłem odświeżyć temat.

Z góry dzięki za cenne uwagi / sugestie

Pozdrawiam.

Ps. Fotki robione w ostatnią sobotę

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do korekcji

Następny temat

Dieta Do Oceny

WHEY premium