witam, jestem nowy na forum i to jest moj pierwszy temat. Mam 21 lat i waze 115 kg przy 178cm wzrostu. Przytylem tak strasznie przez ostratnie 2 lata(wczesniej moja waga byla normalna) Postanowilem zaczac sie odchudzac! Tylko za bardzo nie wiem jak sie do tego wszytkiego zabrac ;/ W moim pokoju stoi juz laweczka pod sztange( zamowilem sobie na allegro) w trakcie dostawy sa tez hantle i gryf. Planuje kupic sobie jeszcze rower stacjonarny, steper moze wiosla, mysle tez nad skakanka. Tylko moj problem polega na tym ze nie wiem w jaki sposob na tym cwiczyc, aby nie przybierac na masie a SPALAC TLUSZCZ. Jakim obciazeniem cwiczyc, jakie wykonywac cwiczenia, ile serii i powtorzen( bo ja kompletnie nie mam pojecia) Podkreslam jeszcze raz ze chce spalac tluszcz a nie przybierac na masieJak ma wygladac moj trening? Czy ktos moze rozpisac mi trening? Bylbym bardzo wdzieczny. Mysle tez oczywiscie nad jakas dieta. Poradzcie co jesc, ile jesc. Moze dobierzecie mi jakas diete? Moim celem jest schudnac 30 kg Wiem ze bedzie bardzo ciezko ale jestem cholernie zmotywowany Pozdrawiam
gores
Krzysztof Piekarz

