SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

zly plan treningowy... !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 78
ocencie prosze ten trening...
nie ma w nim dni treningowych z cwiczeniami na nogi ale to nie bez powodu...

pon. klatka gorne partie
wt. barki- akton przedni
sr. biceps- tr. intensywny
czw. barki-akton tylny, triceps
pt. klatka dolne partie, biceps-tr. slabszy
sob. plecy

dobrze miec plecy...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 571 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35898
To nie jest plan. To jest zarys planu. Co nie zmienia faktu, że jest do dupy. To, że będziesz więcej ćwiczył, nie znaczy, że będziesz szybciej rósł. W ogóle to polecam ci plany FBW.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18835
moze i zabardzo sie nie znam, ale ten plan jest troche zły ... rozpisz jeszcze ćwiczenia

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41928
tragedia poczytaj troche w dziale dla początkujacych..

pozdro

EDIT; Refluxx nie ma co rozpisywać ćwiczeń bo sam podział jest tak zły że aż cieżko byłoby mi wymyśleć gorszy

Zmieniony przez - pudzian89 w dniu 2008-10-03 17:50:53
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 78
o ja... to za jakis czas bo zaraz mam obiad :] chodzi mi raczej o ogolna ocene...

dobrze miec plecy...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 78
moze ktos go poprawic?

dobrze miec plecy...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41928
tu nie ma co poprawiać bo wszystko jest źle..

masz..
https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW-_TRENING-t401012.html 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 78
tak sie znasz to co w nim jest zlego... sam ocen a nie jakies gotowe artykuly podsuwasz

dobrze miec plecy...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 78
jest zle bo tak tam napisali. nie oto tu chodzi.w tym musi byc logika amoja niekoniecznie jest dobra. jestem amatorem narazie. mogby ktos pomoc?

dobrze miec plecy...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41928
tu nie trzeba sie nawet znać żeby wiedziec co jest źle.. ja Ci grzecznie podsuwam to co powinieneś poczytać bo jak narazie g**** wiesz..
mam ocenić po kolei.. prosze bardzo..

trenujesz zestawem dyskotekowym.. nie robisz przerw... bica i klate tyrasz za bardzo.. robisz jakieś dziwne treningi.. np sam biceps w jeden dzień WTF? i jeszcze sie sadzisz jak głupi... nie chce mi sie wiecej pisać..

miłego czytania postów podwieszonych..

Zmieniony przez - pudzian89 w dniu 2008-10-03 18:08:27
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16409
I jeszcze nóg i trica nie ma;P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 78
chyba wiesz mniej ode mnie. korzystasz z gotowcow. powodzenia

dobrze miec plecy...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

21 na biceps

Następny temat

Łączenie abs2 oraz a6w

electro
Polecane artykuły