SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Bulk 50/50 czy gainer??? Proszę o pomoc!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 402
Witam!
Ćwiczę już około pół roku na masę.DO tej pory nie brałem żadnych odżywek i supli,lecz od tego miesiąca chciałbym zacząć. Nie chce narazie brać kreatyny,a zastanawiam sie nad kupnem gainera i białka. Co bedzie lepsze: bulk 50/50 czy gainer i białko oddzielnie. Trenuje równiez Karate i szukam jakichs dobrych węgli to tego zestawu zeby brac przed treningiem.
Wielkie dzieki za wszytskie pomocne posty.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20747
bulka, gainer, białko stsujesz do uzupełnienia diety, więc jak Ci możemy doradzić jak nie wiemy jakie masz braki, Ty sam najlepiej powinieneś wiedzieć
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5049 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 107356
Pokaz diete,skad mamy wiedziec jakie masz braki?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 134 Wiek 49 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 213
dieta konieczna do wgladu, przemiana materii? ale ja bym zastanowil sie na twoim miejscu nad kreatyna w cyklu 6 do 8 monohydratem plus bulk

vitamin shop birmingham

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 402
Diete jako tako mam,po prostu staram sie jeść dużo i dostarczać odpowiednie ilości składników odżywczych. Właśnie miałem juz kupować mono,ale doszedlem do wniosku z kolegą ze na krete przyjdzie jeszcze czas,a czym puzniej ją wezme tym lepiej i że narazie kupiłbym sobie gainera,do tego jakies białko i moze jeszcze jakies weglowodany do stosowania jednorazowo po karate i po treningu na siłowni. CO wy na to? czy dobrze myślę?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 134 Wiek 49 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 213
masz racje. na kreatyne przyjdzie czas... bialko zawsze, weglowodany do tego i jest dobrze,
posilki staraj sie jest w tych samych odstepach czasu, najlepiej o podobnej gramaturze
a gainera mozesz tez dorzucic przed snem
przede wszystki obserwuj sam siebie, jak czegos za duzo - obetnij
za malo - dodaj

pomysl o HMB...

vitamin shop birmingham

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 357 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10764
gainera przed snem? skąd tyś się urwał, opone będzie miał jak orbita ziemi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3462
jestem raczej szczupły i niewiem czy HMB to dobre rozwiazanie.Mozesz mi cos wiecej napisac o tym HMB?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl masa+siła

Następny temat

Kreatyna kilka pytań do ekspertów

Shoty
Polecane artykuły