SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna, Gainer i co dalej ? Proszę o pomoc :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3447
Ćwiczę niecałe 7 miesięcy i moje pytanie jest następujące: Miałem cykl kreatynowy mono 1250 Olimp + Carbo Olimp a zaraz po tym zacząłem brać Gainerka HI TEC WHey Mass Builder. Skończyły się suple i myślę nad nowym cyklem kreatynowym + carbo. Czy miesięczny odstęp między jednym cyklem a drugim powinien wystarczyć ? Mój cel to siła i masa, może polecacie coś innego zamiast kretki ? Moje fundusze są ograniczone do 70zł :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ale o jakich przerwach konkretnie mowisz i pomiedzy jakimi suplami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3447
Brałem kreatyne mono 1250 Olimpa i jak się skończyła to zacząłem brać gainerka HI TECH WHey mass builder i teraz się kończy i myśle czy od nowa załączyć kreatynke Olimpa czy odczekać jeszcze troche i polecieć na samym białku jakiejś dobrej firmy a później kreatyna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Po co odczekiwać i znów brać białko? Gainer lub białko powinno być nieodzownym elementem diety, który uzupełnia jakieś braki w diecie, a nie ty to tak mówisz jakbyś robił cykl na białku :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3447
Nieee no ja wiem o tym i dieta jest i biorę wszystko jak należy tylko główny wątek w tym temacie to czy miesięczna przerwa od kreatyny wystarczy ? Czytałem na forach że powinno się je robić conajmniej miesiac ale chce sie upewnic :)

PS: Zapraszam do tematu: https://www.sfd.pl/Rękawice_treningowe_TREC_-t703620.html

Pilnie potrzebuje odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 309
Witam :) Na opakowaniu pewnie masz napisane a jak nie to napisze :)

Przerwa po cyklu kreatynowym to 4 tygodnie. <Nie stosowałbym na upartego,wcześniej>

Jeżeli będziesz chciał kupić kreatyne to mogę polecić kreatynę tanią i dobrą 300kaps.
Vitalmax creatine 250mesh. Firma ma produkty ,może średniej jakości ,ale co do kreatyny jest Godna :) I kosztuje tylko 39złoty i chyba przesyłka tam 10 kurier.
P.s z Sprawdzi się lepiej niż OLIMP pomimo tego ,że jest droższy .



Zmieniony przez - Charles19 w dniu 2011-02-22 23:44:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3447
Dzięki wielkie za pomoc i doradztwo co do kreatyny :) Postaram się ją kupić u mnie w mieście (Nie jestem zwolennikiem zakupów suplementów przez internet). Wszystko wyjaśnione ;d Dzięki i Pozdrawiam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mono- cykl ile

Następny temat

Przerwa od nitro i kreatyny.

WHEY premium