SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna kilka pytań do ekspertów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 498 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4653
Witam. Od kilku tygodni jestem na masie, efekty są OK więc zacząłem zastanawić się nad odżywkami. Słyszałem, że dla nawicjuszy polecana jest kreatyna Olimpa i właśnie ten produkt zamierzam kupić w celu jeszcze szybzych przyrostów. Mam jednak kilka pytań i proszę doświadczonych ludzi o pomoc :

- Czy mogę brać kreatyne z Mass XXL? Gainera piję zawsze po treningu 100g z mlekiem, a w dni nietreningowe 50g rozpuszczam w wodzie.
- Cierpię na lipomastię, czy kreatyna najogólniej mówiąc nie pogorszy sprawy?
- Jak wogóle dawkować kreatyne?
- Za kilka miesięcy mam zaplanowaną redukcję, czy kreta nie zakłóci tego procesu w jakiś sposób?

Jeżeli ktoś pomoże to jak najbardziej dam SOGa
PZDR

http://www.sfd.pl/Synthol_Boys_Frajerzy-t183948.html - wybieramy największego downa z największych ;DD

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
w/g danych które podałeś Twoja budowa skłania się bliżej ekto. tylko jak na ekto. masz sporo w talii, ale skoro brałeś leki ...

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15896
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
Słyszałem, że dla nawicjuszy polecana jest kreatyna Olimpa
kreatyna nie jest dla nowicjuszy

i właśnie ten produkt zamierzam kupić w celu jeszcze szybzych przyrostów.
na kretce nie będzesz miał "szybszych przyrostów", zasadniczo kretke bierzesz na stagnacje albo poprawe osiągów, jeśli pakujesz już sporo masz niezłe mięcho i stoisz w miejscu wtedy bierzesz krete i wtedy masz efekty, jednymi słowy im później tym lepiej.


- Czy mogę brać kreatyne z Mass XXL? Gainera piję zawsze po treningu 100g z mlekiem, a w dni nietreningowe 50g rozpuszczam w wodzie.
teoretycznie białko utrudnia wchłanianie krety, praktycznie wiele osób tak bierze i jest ok, czyli tak

- Cierpię na lipomastię, czy kreatyna najogólniej mówiąc nie pogorszy sprawy?
tego nie wiem, prawdopodobnie nie pogorszy sprawy, ale łapy uciąć sobie nie dam

- Jak wogóle dawkować kreatyne?
najczęściej:
DT - naczczo np. 5g rano 5g po treningu
DNT - 5g rano

- Za kilka miesięcy mam zaplanowaną redukcję, czy kreta nie zakłóci tego procesu w jakiś sposób?
możesz mieć jeszcze jakiś czas po odstawieniu kretki troche wody podskórnej, ogólnie nie powinieneś mieć problemu z wycinką.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 498 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4653
1 .WIEK: 17
2 .WAGA: 71
3 .WZROST: 188
4 .WYMIARY:
-Biceps: 32
-Klata: 97
-Udo: 44
-Talia: 85
5 .STAZ NA SILOWNI: 3 miesiące
6 .CEL SUPLEMENTACJI: Szybka masa
7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: MASS XXL, l-karnityna
8 .KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: 70 zl
9 .POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę)
10 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): nie mam pojęcia
11 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata: 60
-Przysiad: 70
-Mc: ???
12 . Czy masz dietę? TAK

http://www.sfd.pl/Synthol_Boys_Frajerzy-t183948.html - wybieramy największego downa z największych ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 498 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4653
Ghost. - czyli wnioskuję, że kreatyna nie jest dla mnie

http://www.sfd.pl/Synthol_Boys_Frajerzy-t183948.html - wybieramy największego downa z największych ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15896
Narazie pojedź jeszcze bez supli dopracuj technike i diete, zwiększ swój staż i czytaj dużo na forum. Za jakieś pół roku możesz brać sie za kreatyne. Narazie wykorzystaj potencjał twojego organizmu(sam napisałeś że ładnie ci idzie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 639
hej a czy można kreatynę rozpuścić naprzykład w herbacie i czy mogę brać ją razem w połączeniu z gainerem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
5 .STAZ NA SILOWNI: 3 miesiące
przy takim stażu odpuść kretke, Twój organizm jeszcze dobrze reaguje na bodzce treningowe mając diete będziesz rósł tak czy inaczej, kreatyna nic tu nie zmieni, a napewno nie przyspieszy tego procesu.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 498 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4653
ok, dzięki panowie i oczywiście SOGi dla was. Jeżeli naprawdę wam zeleży na typie mojej budowy to mogę wkleić fotkę. Sam jestem ciekaw co to ze mnie jest

http://www.sfd.pl/Synthol_Boys_Frajerzy-t183948.html - wybieramy największego downa z największych ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
Wojtas poczytaj https://www.sfd.pl/Ektomorfik,_Endomorfik_i_Mezomorfik_Sylwetka_prawdę_Ci_powie_-t236043.html 

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 498 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4653
No wiesz to już czytałem, ale w dzieciństwie brałem leki, które sprzyjały tyciu i stąd się wzięło lipo niestety, i dlatego trudno określić mi swój typ budowy. Jestem szeroki w barach, ale w nadgarstku mam 16 cm. Zaryzykuje pojęcie ektomorfik, ale...

http://www.sfd.pl/Synthol_Boys_Frajerzy-t183948.html - wybieramy największego downa z największych ;DD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bulk 50/50 czy gainer??? Proszę o pomoc!

Następny temat

Zestawik do oceny + opinie + za i przeciw

Wiecej