Witam!
Ćwiczę już około pół roku na masę.DO tej pory nie brałem żadnych odżywek i supli,lecz od tego miesiąca chciałbym zacząć. Nie chce narazie brać kreatyny,a zastanawiam sie nad kupnem gainera i białka. Co bedzie lepsze: bulk 50/50 czy gainer i białko oddzielnie. Trenuje równiez Karate i szukam jakichs dobrych węgli to tego zestawu zeby brac przed treningiem.
Wielkie dzieki za wszytskie pomocne posty.
Ćwiczę już około pół roku na masę.DO tej pory nie brałem żadnych odżywek i supli,lecz od tego miesiąca chciałbym zacząć. Nie chce narazie brać kreatyny,a zastanawiam sie nad kupnem gainera i białka. Co bedzie lepsze: bulk 50/50 czy gainer i białko oddzielnie. Trenuje równiez Karate i szukam jakichs dobrych węgli to tego zestawu zeby brac przed treningiem.
Wielkie dzieki za wszytskie pomocne posty.
Krzysztof Piekarz