SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przewracanki i macanki,a chwytaczom radość -Spampost działu Grappling cz3 ciag dalszy

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 171749

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22170
mnie ; P hehe?

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
a widzisz tu kogoś jeszcze prócz nas ?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47531
Mnie?
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
Ciebie wtedy nie było,nie oszukuj

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 125433
Ej,widzieliście na KSW jak ten judoka walnął z sierpa i poskładał przeciwnika? Cudo,cudo...

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10302
ten judoka znaczy Antek Chmielewski ogolnie nie podobala mi sie gala nie dosc ze sie w****ialem patrzac jak sie przeciaga mecz siatkowki to jeszcze walki sredniej klasy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47531
Obadajcie, w spamie pasibrzuchów też rymują

By Psonic:

i jak obiecalem wassupa dopadłem
calą zgrzewke wina wykradłem
prosto z jego obszernej piwnicy
tacy kvrwa z nas przemytnicy
ze wassup sie nawet nie skapnął
ze psonic 100 litrów wina mu capnął
co to kvrwa jest za godzina
kiedy od browara się nie rozpoczyna
poszedłem więc znów do jego piwnicy
zobaczyć czy ma coś spod donicy
no i ujrzałem chowal tam browca
o żesz kvrwaa! spotkałem fachowca
no nie moge co robi tyle szumu
o kvrwa! to szafa pełna rumu
o żesz kvrwa gdzie ja jestem
wyjabao mnie chyba w przestrzeń
przecież to kvrwa miała być piwnica
a nie je.bana w dupe winnica
skąd ty masz kvrwa tyle towaru
100 litrow wina i tonę browarów
rumy , flachy i likiery
wszystkiego w kvrwe i od cholery
wywiozlem wszystko do mego garażu
jako pijaczyna dobić sobie stażu
i gdy nazajutrz spotkałem wassupa
zobaczylem jaki ze mnie gapa
zapytalem go czy coś mu nie znikło
a ten odpowiedzial mi krótko i szybko
moje zapasy pełne , z całego lata
ktos podpjerdolił zapitke brata


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47531
i tym pojechał

kiedy student spotka lachona
to od razu myśli że to przyszła żona
taki z niego jest popędzista
że zwalił konia razy trzysta
i zwie go żołnierzem bo jest bojowy
myśli że przejedzie przez wszystkie rowy
lecz zaliczył pewną wpadke
zamiast lachona rvcha sąsiadke
marna jest ona , cyce obwisłe
c.ipa smierdząca , zeby skisłe
wola ją zeby niemca w kask biła
żeby banią w niego wesoło ryła
lecz coś ostatnio zaczęlo mu przeszkadzac
i tak o to zaczął porządek zaprowadzać
"babo ty brudna je.bie od ciebie
wczoraj byłem kvrwa w potrzebie
ale dziś jestem już rześki
wyjmij z tej dupy wszystkie orzeszki
umyj ją bo umazana po brzegi cała
po niej nie ruszy nawet żolnierz hałabała
nawet general cię nie wyruha
wracaj kvrwa do męża pastucha"
i tak oto studi rozpoczął nowe życie
zaczął ćpanie upodobał sobie picie
zaczął też na nową laske czekanie
lecz pozostało mu tylko mnicha rozkapturzanie
żadna laska nie przyjdzie do ciebie z rana
boś jest patyk i masz małego kabana


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22170


pierwsze lepsze

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94708
cześć kochani
wykorzystując moment, że udało mi sie neta złapać, stwierdziłam, że chociaż sie przywitam
tęskni mi sie za Wami, a szczególnie za Siostrą

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrać?

Następny temat

Nie zastanawiaj sie nad tym co wybrac! Wpadnij do nas!

electro
Polecane artykuły