SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

czy to wina braku diety??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 297
Sprawa jest nastepująca:
cwicze na silowni wedlug planu itp.Nie mam konkretniej diety ale staram sie jesc makarony,piersi z kurczka,twarogi itp. Problem polega na tym ze idzie mi duzo w sile a malo w mase,nawet chudne,nie wiem czym to jest spowodowane.To wina braku diety??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 164753
pierwsza rzecz. Twaróg 2-3 razy w tygodniu . Druga wyliczanie zbędne, kalkulator nie wie jak żyjesz musisz poznać organizm dopasować dawki pożywienia do celu i stylu życia
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
oczywiście za mało kalorii dostarczasz ułóż najlepiej diete oblicz itp

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 498 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4653
Ile mniej więcej spożywasz posiłkó dziennie???

http://www.sfd.pl/Synthol_Boys_Frajerzy-t183948.html - wybieramy największego downa z największych ;DD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 297
kolo 4-5
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
mało za duże masz przerwy między posiłkami mówię Ci poczytaj i ułóż przynajmniej namiastkę diety :)

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 297
no to tak i zrobie
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 6268 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25741
ilosc posiłków ma drudoplanową role

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 5820 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42644
Warto pomyslec o diecie... poczytaj posty podwieszone i uloz nia odpowiednio pod siebie!

Obecnie dostraczysz zbyt mala ilsoc kalori stad chudzniesz, nie wiedzac jakie jest twoje zapotrzebowanie nie wiesz ile dokladnie musisz jesc codziennie aby nabierac wagi.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28277
nie musisz obliczac zadnego zapotrzebowania kalkulatorem.

robisz tak:

rozpisz sobie jak w ostatnich dniach jadles. posilek po posilku. to jest twoj punkt wyjscia. wiesz, ze to dla ciebie za malo.

teraz sciagnij dziennik posilkow vitalmaxa (google sie klania) i wpisz te dane dla swojej wagi. sprawdz, czy masz 2g bialka / kg masy ciala. jesli masz malo, dorzuc zrodel bialka (wolowina, wieprzowina, piers z kurczaka, jaja). teraz sprawdz, czy masz powyzej 1g tluszczy na kg masy ciala. dorzucasz zrodel tluszczy - oliwa z oliwek, olej lniany, orzechy, zoltka jaj etc. jesli czegos dodales, weglowodanow nie zmieniaj - zostaw tyle, ile masz i obserwuj organizm. jesli nadal bedziesz chudl, dodawaj stopniowo weglowodanow - ryz, kasza, makaron, ziemniaki.

do diety dodaj warzywa. wywal z niej twarog, serki i inne kijowe zrodla bialka. podstawa twojej diety ma byc mieso (najlepiej wieprzowina/wolowina) i jaja.

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2179
podstawa mieso/drob/ryby ale czemu wywal z niej twarog?
na noc niczym lepszym nie zastapisz. twarog+jajo+oliwa+warzywa - idealnie
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
@donalt
Jestes pewien?
Kolega dobrze napisal ze najlepiej bylo by opierac zrodla bialka z wolowiny, wieprzowiny, drobiu i jaj.. kolejnosc nie jest przypadkowa :) Tez myslalem ze twarog jest kozak na wieczor, ale wystarczy dokladnie poszukac i mozna sie dowiedziec wielu ciekawych rzeczy.. Pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chlopaki POMOCY ! nadwaga!

Następny temat

Prosze o pomoc. ! nadwaga! niedlugo slub .

electro
Polecane artykuły