SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Drugi plan na masę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3428
Czyli MC na prostych wyrzucam, serie poprawione i wygląda tak:

A
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi na skosie 3 serie : 12,10,8
Barki:
- Wyciskanie hantli 3 serie : 12,10,8
Triceps:
- Wyciskanie wąskim uchwytem 2 serie : 12,10
Plecy:
- Martwy ciąg 3 serie : 10,8,6
- Podciąganie na drążku 3 serie : max
Nogi:
- Przysiad 3 serie : 14,12,10
Biceps:
- Uginanie ramion ze sztangą 2 serie : 12,10

B
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 3 serie : 12,10,8
Barki:
- Military press 2 serie : 12,10
Triceps:
- wyciskanie francuskie sztangi leżąc 2 serie : 12,10
Plecy:
- Wiosłowanie sztanga 3 serie : 12,10,8
- Martwy ciąg 2 serie : 10,8
Nogi:
- Przysiady frontalne 3 serie : 14,12,10
Biceps:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2 serie : 10,10

Aaa i jeszcze chciałem pytać czy nic na łydki nie robić?

Pisząc 70-80% CM miałem na myśli ciężar z jakim dotychczas robiłem ćwiczenia a nie jedno powt. jakby co

Widzę, że jesteś z Poznaniato skorzystam i zapytam. Gdzie chodzisz na siłownię i ile płacisz?



Zmieniony przez - DMN2 w dniu 2008-08-20 20:40:20
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27667
A
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi na skosie 3 serie : 12,10,8
Barki:
- Wyciskanie hantli 3 serie : 12,10,8
Triceps:
- Wyciskanie wąskim uchwytem 2 serie : 12,10 //ja bym dał pompki w podporze tyłem
Plecy:
- Martwy ciąg 3 serie : 10,8,6
- Podciąganie na drążku 3 serie : max
Nogi:
- Przysiad 3 serie : 14,12,10
Biceps:
- Uginanie ramion ze sztangą 2 serie : 12,10

B
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 3 serie : 12,10,8
Barki:
- Military press 2 serie : 12,10 // Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
Triceps:
- wyciskanie francuskie sztangi leżąc 2 serie : 12,10
Plecy:
- Wiosłowanie sztanga 3 serie : 12,10,8
- Martwy ciąg 2 serie : 10,8
Nogi:
- Przysiady frontalne 3 serie : 14,12,10
Biceps:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2 serie : 10,10

ja bym te 2 rzeczy zamienił, lecz to tylko moje zdanie
a łydki też ćwicz.

Zmieniony przez - gandi87 w dniu 2008-08-20 20:56:10
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59190
Plan byl gotowy, i nie bylo co poprawiac, cwiczenia mozna zmieniac caly czas ale co to da, jak plan byl prawidlowy taki jaki wstawiles, wczesniej.

Kazdy pozmienial wg. siebie co bylo bez sensu.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3428
Plan z pierwszego postu na drugiej stronie to już wersja ostateczna. Jutro zaczynam (nie mogę się doczekać, no napaliłem się no ), obmierzę się i 8 tygodni pracy przede mną. W sumie dobrze, że poznam coś innego niż split. Narazie będzie wtorek, czwartek sobota, później, środa, piątek, niedziela, ale to na sam trening nie wpływa.

Teraz mi się jeszcze na myśl coś nasunęło... Ja zawsze w rozgrzewce miałem serię rozgrzewkową z małym ciężarem (przy klacie płaska itp). A tu co?

Zmieniony przez - DMN2 w dniu 2008-08-20 22:20:04
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
gandi87
Pompki tyłem zamiast wyciskania wąsko? haha... nieźle...

bery89
Plan na poczatku zawierał 2 martwe ciągi... Nienajlepiej

do autora:
teraz ok. kolejnosc moglbym zaproponowac inna ale jezeli tak Ci sie dobrze ćwiczy to tez jest ok.

Pisząc 70-80% CM miałem na myśli ciężar z jakim dotychczas robiłem ćwiczenia a nie jedno powt. jakby co
spoko, rozumiem. chodzi o ciezar roboczy, a nie o rekordy

Widzę, że jesteś z Poznaniato skorzystam i zapytam. Gdzie chodzisz na siłownię i ile płacisz?
Na powstań narodowych. Silownia "Cool-Turysta". Karnet - 60zl/miecha.

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2008-08-21 13:29:48
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o rzetelną ocenę planu.

Następny temat

zastapinie cwiczen

electro
Polecane artykuły