Czyli MC na prostych wyrzucam, serie poprawione i wygląda tak:
A
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi na skosie 3 serie : 12,10,8
Barki:
- Wyciskanie hantli 3 serie : 12,10,8
Triceps:
- Wyciskanie wąskim uchwytem 2 serie : 12,10
Plecy:
- Martwy ciąg 3 serie : 10,8,6
- Podciąganie na drążku 3 serie : max
Nogi:
- Przysiad 3 serie : 14,12,10
Biceps:
- Uginanie ramion ze sztangą 2 serie : 12,10
B
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 3 serie : 12,10,8
Barki:
- Military press 2 serie : 12,10
Triceps:
- wyciskanie francuskie sztangi leżąc 2 serie : 12,10
Plecy:
- Wiosłowanie sztanga 3 serie : 12,10,8
- Martwy ciąg 2 serie : 10,8
Nogi:
- Przysiady frontalne 3 serie : 14,12,10
Biceps:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2 serie : 10,10
Aaa i jeszcze chciałem pytać czy nic na łydki nie robić?
Pisząc 70-80% CM miałem na myśli ciężar z jakim dotychczas robiłem ćwiczenia a nie jedno powt. jakby co
Widzę, że jesteś z Poznaniato skorzystam i zapytam. Gdzie chodzisz na siłownię i ile płacisz?
Zmieniony przez - DMN2 w dniu 2008-08-20 20:40:20
A
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi na skosie 3 serie : 12,10,8
Barki:
- Wyciskanie hantli 3 serie : 12,10,8
Triceps:
- Wyciskanie wąskim uchwytem 2 serie : 12,10
Plecy:
- Martwy ciąg 3 serie : 10,8,6
- Podciąganie na drążku 3 serie : max
Nogi:
- Przysiad 3 serie : 14,12,10
Biceps:
- Uginanie ramion ze sztangą 2 serie : 12,10
B
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 3 serie : 12,10,8
Barki:
- Military press 2 serie : 12,10
Triceps:
- wyciskanie francuskie sztangi leżąc 2 serie : 12,10
Plecy:
- Wiosłowanie sztanga 3 serie : 12,10,8
- Martwy ciąg 2 serie : 10,8
Nogi:
- Przysiady frontalne 3 serie : 14,12,10
Biceps:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2 serie : 10,10
Aaa i jeszcze chciałem pytać czy nic na łydki nie robić?
Pisząc 70-80% CM miałem na myśli ciężar z jakim dotychczas robiłem ćwiczenia a nie jedno powt. jakby co
Widzę, że jesteś z Poznaniato skorzystam i zapytam. Gdzie chodzisz na siłownię i ile płacisz?
Zmieniony przez - DMN2 w dniu 2008-08-20 20:40:20
), obmierzę się i 8 tygodni pracy przede mną. W sumie dobrze, że poznam coś innego niż split. Narazie będzie wtorek, czwartek sobota, później, środa, piątek, niedziela, ale to na sam trening nie wpływa.