Od niedawna postanowiłem trenować na siłowni aby poprawić swoją sprawność i siłę.Tylko jest jeden problem: chciałbym to robić bez zażywania jakich kolwiek odżywek i suplementów, bo (nikogo nie obrażając) niechcem być chłopem zasłaniającym swoim ciałem połowe stodoły.Chciałbym mieć wyrobioną przynajmniej średnią muskulaterię zachowując jednocześnie szczupłą talię ciała.Chciałbym być w rodzaju kulturysty klasycznym lub kulturysty z lat 70' 80'.Czyjest to możliwe?Z góry dzięki za odpowiedź.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 79 kg
Wzrost: 188 cm
Cel treningowy: siła i masa
Staż treningowy na słowni: początkujący
Uprawiane inne sporty: bieganie, gra w piłke
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga i sztangielki
Dieta: nie mam
Przeciwskaznania medyczne: nie mam
Zażywane suplementy: nie zażywam
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 79 kg
Wzrost: 188 cm
Cel treningowy: siła i masa
Staż treningowy na słowni: początkujący
Uprawiane inne sporty: bieganie, gra w piłke
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga i sztangielki
Dieta: nie mam
Przeciwskaznania medyczne: nie mam
Zażywane suplementy: nie zażywam
Trening czyni mistrza
Krzysztof Piekarz
