SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy jest szansa dla chudego?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 159
Od niedawna postanowiłem trenować na siłowni aby poprawić swoją sprawność i siłę.Tylko jest jeden problem: chciałbym to robić bez zażywania jakich kolwiek odżywek i suplementów, bo (nikogo nie obrażając) niechcem być chłopem zasłaniającym swoim ciałem połowe stodoły.Chciałbym mieć wyrobioną przynajmniej średnią muskulaterię zachowując jednocześnie szczupłą talię ciała.Chciałbym być w rodzaju kulturysty klasycznym lub kulturysty z lat 70' 80'.Czyjest to możliwe?Z góry dzięki za odpowiedź.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 79 kg

Wzrost: 188 cm

Cel treningowy: siła i masa

Staż treningowy na słowni: początkujący

Uprawiane inne sporty: bieganie, gra w piłke

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga i sztangielki

Dieta: nie mam

Przeciwskaznania medyczne: nie mam

Zażywane suplementy: nie zażywam

Trening czyni mistrza

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
chciałbyś mieć zarysy mięsni a nie być napakowany ta?


no to rzeźba

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 159
tzn. jeśli nawet miałbym być napakowany to w naturalny sposób bez żadnych odżywek, to w takim razie jest możliwe być napakowanym bez żadnych odżywek?

Trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777629
Z Twojej wypowiedzi wynika jakby suplementy były jakimś złem a one pomagają utzrymac odpowiednie zapotrzebowanie kaloryczne organizmu a niejednokrotnie porzy treningu na mase jego nadstan

Oczywiście że da się zbudowac sylwetkę bez suplementów wystarczy odpowiednia dieta , trening i regeneracja

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
a tak swoją droga suplement to tylko dodatek dieta i trening to jest podstawa i od tego trzeba zacząć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący ektomorfik - dieta i program treningowy

Następny temat

Witam! Pierwszy FBW!

WHEY premium