SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening insanity czy jest dobry dla poczatkującego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2688

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

22

Waga

102

Wzrost

190

Cel treningowy

redukcja

Staż treningowy na siłowni

0

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71
witam mam 22 lata 190 cm wzrostu waga 102 kg chce zrzucić jakies 15 kg
znalazłem właśnie ten trening insanity i mam pytanie czy to dobry trening dla mnie jako dla osoby która dopiero zaczyna jaki kol wiek trening obejrzałem kilka ćwiczeń i uważam ze dla mnie to może być za dużo bo przecież jestem bez formy a jak mam robić te ćwiczenia połowicznie to juz lepiej w ogóle nie robić.
Od dwóch tygodni robie pompki i brzuszki z tej strony http://www.100pompek.pl/dlaczego-warto-cwiczyc-pompki
przynosi to jakieś efekty których nie widzę po swoim ciele bo to dopiero dwa tygodnie ale robie pompek i brzuszków coraz więcej wiec coś sie ruszyło. wydaje mi sie że same pompki i brzuszki nie wystarcza i już po dwóch tygodniach robi sie to trochę monotonne wiec znalazłem te insanity znacie może podobne ćwiczenia tylko ze dla początkujących żebym mógł je skończyć i przejść na insanity dodam ze nie mam żadnego sprzętu do ćwiczeń
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
koksk1000

1. posiadasz dostęp do siłowni ?

2. Cel treningowy: redukcja - chcesz ingerować w skład ciała , więc zacznij odpowiednio się odżywiać , bo jesteś tym co jesz .

DIETA - odpowiednia , dział ODŻYWIANIE .

ćwiczenia z obciążeniem własnego ciała na krótką metę !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71
niestety siłowni w moim miejscie nie ma a i skonczyła sie juz era siłowni w piwnicach i u mnie żaden z kumpli takiej nie ma a 60 km do najbliższej nie bede dojezdzał bo nie ma czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71
sory ze pisze post pod postem ale nie wiem gdzie sie edytuje i przez przypadek enter nacisnąłem
wracając do tematu
dietę juz przeszedłem i wiem co z czym sie je schudłem juz 30 kg resztę chce zrzucić po przez ćwiczenia nie chce być jakimś koksem chce po prostu zrzucić tych parę kilo będę biegał ale sam bieg nie pomoże wiec właśnie chce dołożyć te ćwiczenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek po przerwie.

Następny temat

push/pull z dynamiką

Wiecej