SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy już czas....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2763
Witam wszystkich jest to mójpierwszy post w tym dziale Chcialem zapytac was czy juz nadszedł czas na zakupienie jakis odżywek. jeszce nic nie brałem. mój staż to od grudnia 2007 roku tylo że od tego czasu ćwiczyłem bez rzadnegoplanu i tak "na łep na szyje"! bez rzadnej diety i wiedza tezprawie zerowa we wakacje była przerwa 2 miechy ale od stycznia 2008 trafiłem na to forum i nabrałem wiedzy i na czym polega ten sport wieć cwicze tak jak powinno się ćwiczyć i pogłebiam swoją wiedze systematycznie. i tak drodzy forumowicze zalecacie mi jakieś odzywki czy jeszcze za wcześnie dla mnie?? dodoam że moja dieta to tez nie jest idealna ograniczenia czasowe. pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2763
czyli na razie nic nie kupuje spróbuje jeszce poprawić diete i bardziej się przykładac do treningu obecniejestem chory i nie wolno mi nic robic al ejak ino będe mógł ćwiczyć to startuje i to z grubej rury!! dzięki za wszystko i pozdrawiam!!
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2763
zamiast wypełniac ankiety umieszczam swój dziennik treningowy w nim jest wszystko o co w ankiecie jest pytane cel masahttps://www.sfd.pl/robercikkk10/Dziennik/sylwetka-t399079.html



Zmieniony przez - robercik10 w dniu 2008-05-26 21:15:28
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2763
WYPEŁNIJ ANKIETĘ:
I musze wypełnic ankiete

1 .WIEK: 21 lat
2 .WAGA: 85 kg
3 .WZROST: 183 cm
4 .WYMIARY:
-Biceps: 35
-Klata: 96 na luzie, 105 napieta
-Udo: 60
-Talia: 88
5 .STAZ NA SILOWNI: piałem wyzej dokladnie jak zaczynałem. tam jest to dobrze wytłumaczone jak to ze mną było. pocztek zabawy grudzień 2007 a "profesjonalnie" styczeń 2008
6 .CEL SUPLEMENTACJI: masa
7 . DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: brałem kreatyna, sam nie wim dlaczego sie na nis zedecydowałem!! przez kolege chyba bo on mnie namówil do niej i jak widzilem jego przyrosty to az sie skusiłem i ja kupiłem al eto byłypieiądze wyrzucone w błoto bo nie miałem wtedy diety i plan słabiutki> i co co przybrałem na siebie po odstawieniu kteatyna wszystko spadlo!! a tak to nic nie brałem.
8 .POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę) zdjecie moje są w dzienniku ćieczeń tu adres https://www.sfd.pl/robercikkk10/Dziennik/sylwetka-t399079-s2.html
9 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):nei mam tendentCji do tycia/ektomorfik
10 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC) neićwicze pod względem siły wiec nie umieszcam moich wyników
-Klata:
-Przysiad:
-Mc:
11 . Czy masz dietę?
dieta jako taka jest, ale są braki spowodowana praca. ale coraz mniej błedów robie i sie dalej ucze.
Napisz TAK lub NIE - Lecz nie oszukuj NAS bo oszukasz SAM SIEBIE i na samym staracie będziesz spalony.

Dieta to połowa sukcesu i żadne Spalacze Tłuszczu , L-Karnityny, HMB nie wyrzeźbią CIEBIE - Jak i jedzenie bezsensu Gainerów i Węglowodanów oraz TONY innych suplementów nie zrobią Masy Mięśniowej. Chcemy Ci Pomóc abyś nie tracił pieniędzy na produkty które się nie przydadzą i są zbędne.

A TERAZ PO WYPEŁNIU ANKIETY MOŻESZ ZADAĆ

12. PYTANIE : ........................................... pytanie jest wyżej zadane mam nadzije że mi pomozecie pozdrawiam!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
gainer,bialko wg brakow w diecie


kreatyna?

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5928
Jak nie masz czasu zrobic sobie posilku to tak jak kolega wyzej ci napisal gainer bialko...

Kreatyna
same mono na poczatek i zobaczysz sam co ci po tym pojdzie

To wyzwanie napisane na piasku...
To najkrótsza droga między dwoma punktami...
To jak chodzenie po linie...
To oddziela słuszne działanie od szaleństwa...
To jest szersze niż ocean...
To nić, z której utkano Moje życie...
To Kulturystyka...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2763
kreatyna hmmm wiem ze to działa ale denerwuje mnie troch eże jak nie będzie dobrej diety to przyrosty po ostawieniu spadna a z gainerów może bulki, co byście mi polecili??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 577
Po kreatynie zawsze będą spadki tylko właśnie ich wielkość zależy od diety jaką prowadziłeś. Spadki spowodowane są tym że zmiejsza się ilość wody w mięśniach, którym ową wodę dostarczasz podczas cyklu(kreatyna gromadzi wodę w mięśnich)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5928
No z gainerów polecam Mass XXL albo Magnum z Treca nie drogie na poczatek starcza

To wyzwanie napisane na piasku...
To najkrótsza droga między dwoma punktami...
To jak chodzenie po linie...
To oddziela słuszne działanie od szaleństwa...
To jest szersze niż ocean...
To nić, z której utkano Moje życie...
To Kulturystyka...

...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
żarcie, to wszystko

do tego odpowiedni plan treningowy wystarczy spokojnie

wspomagacze zbędne

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Data ważności

Następny temat

Suplement do rzeźby

Shoty
Polecane artykuły