SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stack - czy już czas

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1313
Witam,
Moja sytuacja wygląda następująco: miałem ponad rok przerwy od ćwiczeń(przedtem ćwiczyłem kilka lat) ,dawniej zrobiłem 3 cykle na mono. Teraz ćwiczę 3 miesiące, cały czas dieta i redukcja, ale powoli już ją będę kończył(efekty zadawalające). Biorę Thermo Speeed'a i białko. Kolega namawia mnie na XP jednak w wielu postach na forum piszecie by na początku brać słabsze suplementy. W ostatnim cyklu jaki robiłem(rok temu) na mono nie zauważyłem większych efektów.
Pytanie brzmi więc czy uznać moją sytuację za początek i lepiej wziąć znów jakieś mono, czy mogę już zrobić cykl na XP? Czy lepiej odstawić Thermo speed'a na czas cyklu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obojetne co weźniesz
masz kase bierz HP
chcesz oszczedzic bierz Mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5938
dokładnie jak dudek, jeśli masz więcej gotówki to warto zainwestować w stacki np Nitrobolon II, Horse power lub X pand.
Gdy ograniczone fundusze to pojedynczą formę kreatyny monohydrat lub jabłczan, moze być creatine mega caps lub CM 3.
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1313
Dzięki za rady, jakoś tam mnie stać na xpand także chyba kupię. A co sądzicie o tym połączeniu z Thermo speedem? bo ze wzglądu na odwadniające działanie kofeiny zawsze odstawiałem kawę na czas brania kreatyny(chociaż w ostatnich latach różnie mówią), podobno jednak w przypadku stacków nie ma już z tym aż takich problemów ale logiczne wydaje mi się odstawienie Thermo Speed'a żeby woda szła tam gdzie powinna,no albo picie po 20 litrów dziennie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer + bulk + bialko ?

Następny temat

Smaki 100% Whey ON i Matrix Syntrax

WHEY premium