SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan do oceny - rzeźba

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 813
Rozmawiałem jeszcze z trenerką na swojej siłowni o tym planie, powiedziała, że jest wszystko ok, że ona sama ma w sumie podobny ;) Miała jednak zastrzeżenia odnośnie nóg, powiedziała, żeby ćwiczyć przywodziciele i odwodziciele. Robić mniej serii, więcej ćwiczeń, żeby rozbudować całe nogi, a nie tylko dwugłowe i czworogłowe.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Te mięsnie pracują pośrednio w ćwiczeniach. Wiesz - raczej nie ma sensu zrobic 8 ćwiczen po 2 serie. Przysiad jest podstawą ćwiczenia nóg.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 813
Czuję trochę triceps i barki, w dodatku złapałem chyba jakąś lekką kontuzję w prawym barku, czyli jednak musiałem źle wykonywać te ostatnie ćwiczenie na cycki ;) Klatkę czuję delikatnie, jak się zepnę, tak to nic :/
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Pompa/zakwasy nie są wyznacznikiem dobrego treningu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 813
To jaki trening jest dobry ?:> Ja wyznaję zasadę, że jeśli boli, to rośnie, ale widać nie jest ona do końca prawdziwa ;) Swoją drogą, ile godzin powinienem spać dziennie, żeby się odpowiednio zregenerować ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Przyjmuje sie ze min 8h snu na dobę. ;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 813
Nie odpowiedziałeś mi jeszcze, jaki trening jest dobrym treningiem ;) Nie jest tak, że jak mam zakwasy, to jest dobrze ?:> Mięsień uszkodzony nadbudowuje się, czyli rośnie ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Dobry trening to taki, po którym czujemy, że ćwicyzliśmy. Ja tego nie umiem Ci opisać - wiem kiedy było dobrze, a kiedy czuję że słabo.

Jak rośniesz - jest dobry ;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 813
No i wydaje mi się, że powrócę do wyciskania na płaskiej ławce w normalnym uchwycie, mimo, że miałem je w swoim poprzednim planie, ale z progresją, teraz będę ćwiczył regresywnie. W wąskim czuję, że bardziej pracują mi barki, niż klatka (wiem, że to dziwne, ale właśnie barki czuję, nic innego). Co o tym myślicie ? Może zmienić na jakieś inne ćwiczenie ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Chwyć sztangę szeroko i już.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny- Masa

Następny temat

zamiana ćwiczen

electro
Polecane artykuły