Siema chciałem was zapyatać jak najlepiej łaczyć partie
ćwicze tak :
-poniedziałem (kickboxing)
-wtorek (siłownia)
-środa (kickboxing)
-czwartek (siłownia)
-piatek (siłownia)
teraz będe chodził 3 razy w tygodniu na siłke czyli na każdym treningu musze zrobić dwie partie i tu moje pytanie z czym je łączyć żeby sobie nie przeszkadzały(z czym klatke plecy itd). Treningi kicka są ciężkie więc to tez weżcie pod uwage. Z góry dzięki pozdrawiam
ćwicze tak :
-poniedziałem (kickboxing)
-wtorek (siłownia)
-środa (kickboxing)
-czwartek (siłownia)
-piatek (siłownia)
teraz będe chodził 3 razy w tygodniu na siłke czyli na każdym treningu musze zrobić dwie partie i tu moje pytanie z czym je łączyć żeby sobie nie przeszkadzały(z czym klatke plecy itd). Treningi kicka są ciężkie więc to tez weżcie pod uwage. Z góry dzięki pozdrawiam
Krzysztof Piekarz