SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening aerobowy + masa. HELP

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 963
Opisze wam moją sytuacje i może znajdzie sie ktos dobry kto pomoże ulozyc mi plan treningowy + jakas niedroga suplementacja.

Trenuje sztuki walki w zależnosci od moich chęci trening od 3 do 5 razy w tygodniu po 1,5h [moge zejsc do 3 treningów w tygodniu (poniedziałki środy i piątki)] więc duzo ruchu mam na codzień. Jestem szczupłej budowy, chciałbym dodatkowo rozpocząc trening na mase w domowych warunkach (ława, sztanga, sztangielki) górnych parti mięsniowych. Znajdzie sie ktoś "z głową" kto pomoże z planem treningowym?? prosze o pomoc.

Zmieniony przez - albert1988 w dniu 2008-04-09 17:12:42

Nienawidze każdej minuty treningu !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
Teeoretycznie wszystko się da jednak mając trening sztuk walki 3 razy w tyg to jedynym rozwiązaniem będzie FBW (masz w postach podwieszonych) dwa razy w tyg przy czym trzeba zaznaczyć że dwa razy w tyg trening siłowy cięzko będzie zbudować mase mięśniową.

tutaj standard dobra dieta i regeneracja

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 963
Moge cwiczyc kilka razy w tygodniu nie boje się wysiłku, nie wliczając w to treningu sztuk walki bo w niczym on mi nie przeszkadza. Ktos jeszcze jakies pomysły?^^

Zmieniony przez - albert1988 w dniu 2008-04-09 17:45:24

Nienawidze każdej minuty treningu !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 546 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3691
nie chodzi o to że Ty się nie boisz wysyłku a o Twój organizm.
Po teningu potrzebuje on czasu na regenerację A jeśli chciał byś ćwiczyć 5-6 razy w tygodniu mógł byś przetrenowac organizm. WEiele osób myśli że snem się regenerują. Jasne w ten sposób można zregoenerować ogólne "siły", ale aby mieśnień powrócił do stanu 100% sprawności potrzebne jest nawet kilka dni (w zależności od intensywności treningu).
pzdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 963
ktoś pomoże z planem? coś rozpisze?

Nienawidze każdej minuty treningu !

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
Dobrze by było gdybyś sam coś ułożyw i wrzucił tutaj wtedy poprawimy

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 963
a co byś powiedział na pomysł aby rozpisac plan na 3 dni (poniedziałek środa piątek) tzn w te same dni gdy mam treningi, pozostałe dni regeneracja; lub trening siłowy podzielic na 5 dni aby intensywnosc na jednym treningu nie była tak duża i cwiczyc partie raz w tygodniu; czy raczej zostac przy zaproponowanych 2 dniach treningowych.

Zmieniony przez - albert1988 w dniu 2008-04-10 13:50:43

Zmieniony przez - albert1988 w dniu 2008-04-10 13:52:15

Zmieniony przez - albert1988 w dniu 2008-04-10 13:52:37

Zmieniony przez - albert1988 w dniu 2008-04-10 13:53:17

Zmieniony przez - albert1988 w dniu 2008-04-10 13:54:09

Nienawidze każdej minuty treningu !

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
ja byłbym za tym jeśli priorytetem jest piłka rozpisać trening FBW dwa razy w tygodniu

np pn śr pt piłka
wt czw siłownia
so nd wolne

może być?

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 963
to nie piłka ale aikido i jest priorytetem, na jedno wychodzi ;] spróbuje cos wymyslec na 2 dni i dam do oceny, dzięki za pomoc :)

Nienawidze każdej minuty treningu !

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
Sory jakoś mi sie ubzdurała ta piłka daj to zobaczymy

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 963
Wtorek:
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi ława pozioma 10x5s
Barki:
- Wyciskanie hantli 8x3s
Tricepsy:
- francuskie wyciskanie sztangielki 8x3s
Plecy:
- Podciąganie sztangielki do boku z opadu 8x3s
- martwy ciąg 8x3s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga 8x3s
Brzuch.

Czwartek
Klatka piersiowa:
- Rozpiętki ze sztangielkami 10x5s
Barki:
- unoszenia ramion w przód ze sztangielkami stojąc 8x3s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielką siedząc 8x3s
Plecy:
- wznosy barków 10x3s
Tricepsy:
- wąskie wyciskanie sztangi 8x3s
Brzuch.

Do tego kupie Dekstroze + cos na regeneracje stawów.

Znawcą to ja nie jestem mogłem cos spieprzyc ;]




Zmieniony przez - albert1988 w dniu 2008-04-10 15:20:08

Nienawidze każdej minuty treningu !

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ułozony nowy plan-- poprawcie i ocencie

Następny temat

seria cwiczenia ilosc czas

electro
Polecane artykuły