Siemka chciałbym zebyscie pomogli mi ocenic planik. Na siłke juz długo śmigam ale tak bez przerwy to smigam od 4miesiecy (przerwa na wojsko). Mam 23 lata 180cm i 84kg. Na klate cisne 90kg 8razy, na barki 105kg 6 razy, martwy ciąg 170kg 3razy. Teraz schodze z kredki (500g)Activity i dextrozy (500g) tej samej firmy. jak skończe cykl kredki zaczynam cykl węgli (narazie 1kg) Activity i NitroTecha Hardcore (900g). mam niestety mały zastój szczególnie klaty i pleców dlatego chce zmienic trening-kumpel (pzdr Reset) pomógł mi ułożyc hardcorowy planik ale niestety na siłce gdzie chodze nie moge zrobic niektórych ćwiczeń co on robi dlatego musiałem go przerobic troche wiec prosze was oceńcie przerobiony przezemnie planik:
Idzień:
plecy+barki
-martwy ciąg 4s-8p
-wyciskanie sztangi sprzd głowy 3s-8p
-wyciskanie sztangi zza głowy 3s-8p
-unoszenie sztangielek w góre leżąc 3s-8p
-unoszenie sztangielki w bok stojąc 3s-8p
-unoszenie sztangielek w góre siedząc 3s-8p
-wiosłowanie sztangi w rogu trójkątem 4s-8p
-unoszenie sztangi do brody 3s-8p
-kaptury 4s-8p
-brzuch 3s-max
IIdzień:
klata+triceps
-wyciskanie sztangi na ławeczce płaskiej 4s-12,10,8,6
-wyciskanie sztangi na skośnej ławeczce (głową w góre) 3s-12,10,8
-wyciskanie sztangi na skośnej ławeczce (głową w dół)3s-12,10,8
-rozpiętki 4s-8p
-przenoszenie sztangielki za głowe leżąc 3s-8p
-wyciskanie wąskie 3s-8p
-wyciskanie francuskie 3s-8p
-podciąganie na poreczach 3s-8p
-sciąganie linek wyciągu 4s-10p
-kaptury 4s-8p
-brzuch 4s-max
IIIdzień
nogi+biceps
-przysiady ze sztangą 4s-10p
-wyprosty nóg na maszynie siedząc 4s-8p
-wyciskanie na maszynie 4s-8p
-wspięcia na palce stojąc z obciążeniem 4s-max
-uginanie ramion ze sztangą (system 21-7do połowy,7 od połowy, 7 całe) 3s
-uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku 4s-8p
-wyciskanie młotkowe sztangielek 3s-8p
-uginanie ramienia ze sztangielką w podporze (cos jak o kolano tylko że w powietrzu) 3s-8p
-kaptury 4s-8p
-brzuch 4s-max
Idzień:
plecy+barki
-martwy ciąg 4s-8p
-wyciskanie sztangi sprzd głowy 3s-8p
-wyciskanie sztangi zza głowy 3s-8p
-unoszenie sztangielek w góre leżąc 3s-8p
-unoszenie sztangielki w bok stojąc 3s-8p
-unoszenie sztangielek w góre siedząc 3s-8p
-wiosłowanie sztangi w rogu trójkątem 4s-8p
-unoszenie sztangi do brody 3s-8p
-kaptury 4s-8p
-brzuch 3s-max
IIdzień:
klata+triceps
-wyciskanie sztangi na ławeczce płaskiej 4s-12,10,8,6
-wyciskanie sztangi na skośnej ławeczce (głową w góre) 3s-12,10,8
-wyciskanie sztangi na skośnej ławeczce (głową w dół)3s-12,10,8
-rozpiętki 4s-8p
-przenoszenie sztangielki za głowe leżąc 3s-8p
-wyciskanie wąskie 3s-8p
-wyciskanie francuskie 3s-8p
-podciąganie na poreczach 3s-8p
-sciąganie linek wyciągu 4s-10p
-kaptury 4s-8p
-brzuch 4s-max
IIIdzień
nogi+biceps
-przysiady ze sztangą 4s-10p
-wyprosty nóg na maszynie siedząc 4s-8p
-wyciskanie na maszynie 4s-8p
-wspięcia na palce stojąc z obciążeniem 4s-max
-uginanie ramion ze sztangą (system 21-7do połowy,7 od połowy, 7 całe) 3s
-uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku 4s-8p
-wyciskanie młotkowe sztangielek 3s-8p
-uginanie ramienia ze sztangielką w podporze (cos jak o kolano tylko że w powietrzu) 3s-8p
-kaptury 4s-8p
-brzuch 4s-max
Krzysztof Piekarz
