SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

'cykl' na mase = niezle efekty

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3223
Witam. Chcialbym podzielic sie pewnym spostrzezeniem.
Na poczatku lutego wzialem sie za treningi, wczesniej cwiczylem mniej lub wiecej, jednak z przerwami i malo profesjonalnie. W tym roku zamierzam za to konkretnie przy***ac. W polowie lutego zakupilem 3kg hi tec mass gain + 150 OLIMP BCAA MEGA CAPS + carbo activita 1kg. Dodam ze w dniu zakupu wazylem sie okolo godz 18 ( tak wiec pod koniec dnia, pelny w posilki i plyny ) waga wskazala 76,5 kg ) Spozycie zakupionych preparatow zajelo mi dokladnie 3 tygodnie, w przez caly okres ostro trenuje 4-5 razy w tyg po 1.5 godz, dodam ze nie trzymam zadnej specjalnej diety, staram sie po prostu jesc jak najwiecej i najczesciej, produktow bogatych w B i WW, co jednak czasem skutecznie jest hamowane przez alkohol, 'stan niemalego przepicia, przewaznie w niedziele, kiedy to prawie nic nie jem. Jednak zamierzam to calkowicie wyeliminowac. Teraz do rzeczy: dzis rano o godz 10, po zjedzeniu kromki chleba i popiciu pol szklanki kawy waga w przychodni wskazuje 78 kg. Czyli jakis tam efekt na pewno jest, zwlaszcza biorac pod uwage roznice w porze dnia, co od razu wytycza mi kolejny etap suplementacji. Zamierzam zastosowac to samo, tyle ze z dwojona sila. 4.5 kg hi tec mass gain + 300 BCAA OlIMPU + CARBO + ulozenie racjonalnej diety + wyeliminowanie alkoholu praktycznie do minimum. Wydaje mi sie ze w ten sposob jestem w stanie spokojnie przekroczyc 80 kg przez okres okolo 5-6 tygodni, zwlaszcza ze trafilem na wasze forum, na ktorym spedzam kilka godzin dziennie czytajac artykuly. Musze dodac iz te BCAA bralem tak na 'oko', natomiast teraz juz wiem ze 'najlepiej' lykac w DT rano na czczo oraz przed i po treningu po 1g/10 kg wagi, do czego scisle sie ustosunkuje.
Oczywiscie zamowienie na dniach w sklepie SFD, zaluje ze nie ma juz ciekawej promocji BCAA OLIMPU ktora byla jescze gdy trafilem na to forum.
Na koniec jedno pytanie do kompetentnych osob. Czy da sie w ogole stwierdzic jaka firma ma najlepsze BCAA ? HI TEC w sfd ma niezla promocje 600 szt za 130 zl, ale czy warto ? 600 szt od OLIMPU wychodzi 175 zl.
O efektach tych planow na pewno poinformuje, a tymczasem dziekuje za uwage!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11184 Napisanych postów 52125 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12166 Napisanych postów 162293 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243426
to chyba czytales nie te arty co trzeba...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3223
zestaw 3kg hi tec mass gain + 150 OLIMP BCAA MEGA CAPS + carbo activita 1kg zaproponowal mi dziadek ktory w moim miescie sprzedaje odzywki i suple juz chyba z 20 lat i ma raczej najsilniejsza pozycje wiec nie wiem skad ten smiech.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13975
Moze nawet 50 lat sprzedawac. Zalezy mu tylko zeby jak najwiecej sprzedac i tyle.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 382
Jeżeli uważacie że jego suplementacja jest zła napiszcie o tym!! Zamiast wyśmiewać się niewiadomo z czego spróbujcie pomóc!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2192
Ok Ben111, czujemy sie zbesztani jak bure suki
Dobra,a teraz do tematu:
1. 5 dni w tygodniu to stanowczo za duzo,nie nadazasz z regeneracja. Skup sie lepiej na 3 (max 4) dniach przemyslanego treningu w tygodniu.
2. BCAA chroni Twoje miesnie i przyspiesza regeneracje,ale nie wspomaga wzrostu (co nie znaczy,ze jest nie potrzebne,wrecz przeciwnie)
3. Carbo i gainer to substytut posilkow, rownie dobrze mogles zjesc zamiast tego twarog, pelnoziarniste pieczywo i jakis owoc. Na to samo by wyszlo.
Poczytaj jeszcze troche na forum i nie daj sie w ch*ja zrobic nastepnym razem.
Jesli suple maja dzialac dla Ciebie jako motywacja(a cos czuje,ze tak jest),to kup witaminy,Omega3,ZMA,WPC jakies (jesli tak bardzo u tego dziadka chcesz to wez Olimpa,bo pewnie to ma) i niech juz bedzie to BCAA.

Twoja stara...ma lepsza diete

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak rozplanować branie tych spalaczy?

Następny temat

Nitrox+Gain600 - co dalej?

electro
Polecane artykuły