SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Biceps stop

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 376
no a na co mam czekac az meta bez skutków ubocznych wymysla?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 411 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13529
A po co cokolwiek zażywać? dieta wystarczy

"Went the distance now I'm not gonna stop"

http://www.sfd.pl/Nabijamy_kasę_v5_!!!!!-t449049-s35.html 
-dolącz się, nie każdy może sobie pozwolić na 6 posiłków dziennie.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1176
Szczerze mówiąc to się nie zgodzę. Owszem, dieta najważniejsza ale bez supli nie da rady. Tyle że nie wiem czy jabłczan jest najlepszym rozwiązaniem na 1 cykl. powodzenia w "napełnianiu bicka"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
gothard - tak? ;] nie da rady? to ja znam wiele przykładów ktorzy daja rade ;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 376
nie kazdego stac na porzadna diete:P
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
ale odzywki jak sie wcina to i diete trzeba miec ;] na prawde :]

nawet ta słynna "metka" bez diety nie da tyle samo efektow ;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 376
musze sie chycic za diete wiem wiem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3794
Na samej diecie bez supli można bardzo dużo.

A może zamiast splita, FBW na początek? Ja ćwiczę tym systemem i bardzo go sobie chwale. Zastanów sie nad tym.

Nie musisz rozpisywać jakiejś straszniej diety. Dograj tylko 2g białka na kg masy ciała i najważniejsze posiłki zagospodaruj w miarę logiczne (rano szybko przyswajalne białko, przed treningiem dobre węgle + trochę białka, po treningu szybko przyswajalne białka , wieczorem twaróg [kazeina najdłużej wchłanialna]) i to wystarczy na początek. Ja ćwiczę dopiero 7 miesięcy, mam dograne 2-2,5 g białka na kg masy dziennie i rozgospodarowane na 6-7 posiłków i idzie wszystko w górę (mimo że nie mam idealnej genetyki do tego). Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 376
jesli waze 68 to mam jesc 136 g białka to duzo no postaram sie a wegli ile?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
to ja mam 96 kg :P zobacz ile ja musze białka wpiepszac ;]
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Modlitewnik a łokcie...

Następny temat

kolejny trening do oceny / poprawy :)

electro
Polecane artykuły