SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan na brzuch Arniego

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 263
sog
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52
jaki kolo lovelasek ;]
ćwiczonka niektóre sama trenije i są naprawde oki :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9447
super artykuł, troche stary już ale ćwiczenia są super, na pewno skorzystam, łap soga za przepisywanie


P.S.
mi by sie nie chciało tyle przepisywać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 438
Ile razy w tygodniu trenuje się brzuch według treningu arnolda? Nic tam nie pisze ile razy w trygodniu? prosze o pomoc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 361 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8438
Jak dasz rade to rób codziennie. Jeśliby cie złapały jakieś zakwasy na brzuchu(kilka razy tak miałem że rano wstać z łóżka nie mogłem ) to zrób sobie 1-2 dni przerwy i ćwicz dalej. Pozdro!

ֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆ

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489
jeżeli nawet nie ćwiczysz to codziennie to zdecydowanie za dużo.

jeżeli ćwiczysz całe ciało, weź pod uwagę to że podczas ćwiczeń np MC lub przysiad mięśnie brzucha też mają w tym swój wkład.

Jeżeli ćwiczysz to rób zawsze po treningu czyli 3-4 x w tygodniu to maks, jak by nie patrzył to też mięsień i potrzebuje regeneracji.

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 438
codziennie można ćwiczyć to nie jest wcale takie męczące ale co daje lepsze efekty bo arnold mówił że łydki przedramiona i brzuch można ćwiczyć codziennie jak lepsza metoda 3,4 razy w tyg czy codziennie?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489
a ty jesteś syn arnolda?


To zawodowy kulturysta, jego dieta i odżywki pewnie by cię zabiły

a na serio, nie wydziwiaj, poczytaj, Każda partia ciała musi mieć czas na regenerację!

http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Czytaj

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 361 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8438
O ile pamiętam a6w też się robi codziennie. To NIE jest plan którego używa/używał Arnold. To jest plan który on poleca w swojej książce i to poleca go nawet zwykłym leszczom którzy zaczynają dopiero ćwiczyć. Skoro on twierdzi że można nim jechać codziennie no to sorry King, według mnie Arni ma większą wiedzę niż ty:) Ale mogę się mylić. Pozdro

ֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆ

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489
można by polemizować...

jednak każdy jest inny... ja nie robiłem swego czasu A6W i uważam go za stratę czasu

dużo więcej daje mi
drążek
skłony ze sztangielką
spięcia w różnych wariantach

i tego się trzymam

ale żadne ćwiczenia nie dadza nam rezultatów jeżeli nie będzie diety, niskiego poziomu BF a co za tym idzie aerobów....

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase do oceny

Następny temat

masa, a walka z otluszcozna partia ciala

electro
Polecane artykuły