SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jakie partie mięsni ćwiczyć przy boksie?.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11
Witam mam pytanie boksuje 2 razy w tygodniu na siłkę 3 w tygodniu i raz w tygodniu biegam.Jakie partie mięśni ćwiczyć na, siłce bo wyczytałem by nierobie ani biceps ani tricepsu? Tylko bary plecy klatę.Prosze o odpowiedz profesjonalistów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11
by nie robic bicepsu ani tricepsu
...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Ćwicz całe ciało.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 649
Jak koniecznie chcesz dodawać siłownię to ćwicz ogólnorozwojowo, całe cialo, dokładnie, średnimi obciążeniami

Duma - Miłość - Siła - Zwycięstwo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2209
plecy, tricepsy, nogi

"Nie w teorii, lecz w praktyce"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 1849 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 208796
Tez radze cwiczyc cale cialo, ale najwazniejsze beda barki, plecy, triceps, nogi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39451
Teraz dopiero temat zobaczylem...

wyczytałem by nierobie ani biceps ani tricepsu? Tylko bary plecy klatę.Prosze o odpowiedz profesjonalistów.

To nieprawda. W sportach walki pracuje mniej lub bardziej cale cialo dlatego niezbedne jest, aby w treningu silowym koncentrowac sie na harmonijnym, claosciowym jego rozwoju.
Skoncentruj sie na cwiczeniach podstawowych, wielostawowych, w ktorych pracuje wieksza ilosc grup miesniowych, takich jak:

-martwy ciag (moze byc ze wspieciem na palce na lydki oraz podciagnieciem sztangi- na tzw kaptury)
-przysiady (moga byc z wyciskaniem na barki, czyli tzw thrustersy)
-wyciskanie na klatke
-drazek

Pracuj na wolnych ciezarach (sztangi i hantle).
Koniecznie zapoznaj sie dokladnie z tym:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko ?

Następny temat

filmiki PASW

electro
Polecane artykuły