SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Propozycje na 2gi cykl co wybrać??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 380 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4937
Witam!!

Planuje kolejny (2gi) cykl niedługo. Pierwszy był na mono. Chciałbym teraz spórbować czegoś nowego. Poczytałem sporo i stworzyłem takie oto połączenia. Które z nich byłyby najlepsze:

1. 2xCP
2. CP + Kre-Alkalyn lub TCM
3. CP + XP
4. XP + Kre-Alkalyn lub TCM

Prosiłbym także o krótkie uzasadnienie ;P

Pozdrawiam

"Sorry babe, not with the lights on this month. I'm bulking." CT

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47808
to będzie też zależało od twoich funduszy!! mysle ze dobrym pomysłem jest CP i TCM, jezeli to twój drugi cykl.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16899
wedlug mnie ni elap sie od razu za kozackie odzywki tylko stopniowo i bedzie super i lepiej
wiec moja propozycja dla ciebie to : 2x cp
a bierz
dt:
naczczo porcja (9 g)
przed treningiem porcja /ewentualnie po
dnt:
naczczo
(mozesz tutaj tez dodac porcje w ciagu dnia,ale nie konieczna)


pozdrawiam


edit: cp czy tcm to to samo bo jedno i drugie to jablczan,a wedlug mnie lepiej wziac jablczan z ddatkami ( cp) niz sam jablczan (TCM)

Zmieniony przez - Aderos w dniu 2008-01-05 10:10:36

always the sun

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2090
zestaw 1 lub 2 polecam cp
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13975
Moze jak aderos 2xcp a ja proponuje cp+mono. Tez bedzie dobre.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16899
ja bym jednak pozostal przy 2xcp a kre-alkalyn wzial na kolejny cykl

always the sun

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 380 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4937
Dobra wezmę 2xCP ;]

Aderos a czy przydałyby się jeszcze jakieś dodatki do CP aby lepiej to wykorzystać (np. tauryna, jakieś węgle, ... )??

Pozdrawiam

"Sorry babe, not with the lights on this month. I'm bulking." CT

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16899
dodaj tylko witaminy,mineraly i omega 3 ewentualnie zma przed snem i carbo po treningu jako izotonik....


w cp jest tauryna,arginina...

always the sun

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 380 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4937
Dzięki wielkie Aderos !!

"Sorry babe, not with the lights on this month. I'm bulking." CT

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
obecnie jadne na 2xcp i jestem zadowolony

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7246
SpOnZ Warto tez przemyslec opcje mono+cp Moim zdaniem lepsze rozwiazanie niz cp+TCM nie mowiac juz o KA
pzdr

Feci, quod potui, faciant meliora potentes!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cell PUMP czy nitrobolon 2 powder

Następny temat

nowe opinie hp lub xp

electro
Polecane artykuły