SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Test - Masa & Siła by OwnaGe pods. str.25

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95263
Dzień 31

Wiosłowanie sztangą 40/50/60/65kg
Podciąganie na drążku szerokim uchwytem(nachwyt) 3 serie max / Stały
Ściąganie drążka wąskim uchwytem do klatki 35/45/55/65kg
PODCIĄGANIE KOŃCA SZTANGI W OPADZIE: 20/25/30/35kg.
Krzyżowe ściąganie górnego wyciągu oburącz 4 serie (Na rękę) 9/9/12/-kg

No więc dziś był trening pleców po melanżu więc było tak:
- Lekko zmniejszyłem cieżar w wiosłowaniu w ostatniej serii
- Nie dałem już rady zrobić ostatniej serii w ostatnim ćwiczeniu bo nie miałe siły...
Ogólnie nie było zle jak na trening po paru godzinach od imprezy, ale było warto na nią iść bo dziś czuje się od razu lepiej , tego mi brakowało. Teraz nie pozostaje nic innego jak dokończyć ten cykl i mam ogromna nadzieję, że uda mi się uzyskać 82 kg na czczo. Mam na to jeszcze 14 dni

Pozdro!.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2543 Napisanych postów 29969 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 200205
a pawika w miedzyczasie nie było??

pozdro

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95263
No ba ,ze nie . Kurde tak patrze w lustro i wydaje mi sie , ze zawsze bede wygladal jak gowno ;-(

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
informacje dalej takie jak na pierwszej stronie?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95263
Chodzi o wymiary? Aktualnie waga + 6.5 kg. Bic +1.5, udo + 3cm. łydka +1.5 .W pasie tylko +1 cm!

Reszty narazie nie mierzylem. Tylko nie wiem czemu zawsze jakos mi tak za malo wszedzie

Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2007-09-24 15:29:35

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
to jak narazie po wymirach nie jest zle choc przy 6,5 kg wydaje mi sie ze troche wiecej powinno pojsc

ale skoro pas tylko + 1 wiec powinno cieszyc

chodzilo mi o diete, rozpiske supli
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6714
6,5 kg w miesiąc to całkiem dużo ale i tak pewnie skroisz to pzdr
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95263
Diete trzymam ciagle taka sama i prawie wogole nie robie od niej odstepstw. Odzywki rowniez dawkuje jak napisalem na 1 stronie. Wydaje,ze te kilogramy rozeszly sie na plecach , ale jak mowie dla mnie jest grubo za malo.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
myslalem zeby miec par euwag ale jak idzie dobrze do przodu to nei ma co zbytnio zmieniac

6,5 kg w miesiac przy jednym w pasie , do tego 1,5 w bicepsie pewnie jeszcze z te pol wywalczysz a wiec 2 beda po cyklu to bardzo dobry wynik
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95263
Madre rady zawsze sa mile widziane, a zmiany moga tylko coś urozmaicić;]

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Peak

Następny temat

Co wybrać??

electro
Polecane artykuły