SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - Masa & Siła by OwnaGe pods. str.25

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 458 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31816
wstawiaj, nie ******l
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
Krzyżowe sciąganie górnego wyciągu oburącz 4 serie (Na rękę) 9/9/12/12kg

czy to czasami nie jest na klate ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
To mozliwe ,ze myslimy o 2 roznych cwiczeniach. Ogolnie moj ostatni dzien wakacji w klubie skonczyl sie rozj.ebanym ryjem , koszulka od juchy i szybszym powrotem do domu by zrobi sobie oklad, zeby nie wygladac jak balon na rozpoczeciu roku. Tak to jest jak spotyka sie cwaniaka, ktory dostanie , a potem przychodzi z kumplem 3x wiekszym niz ja . Pozdro

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
no to niezłe zakończenie wakacji

....ale to było u Ciebie w miescie?
ja i moi kumple zawsze tak mieliesmy jak bylismy na wyjeździe (ze tak to nazwę) - zawsze był jakis cwaniak który po lekkim klaskaczu leżał na ziemi,a potem leciał po braci/kumpli ochroniarzy

a za kilka dni my w samochód (samochody) i sie szukało kolesia(cwaniaka) po wsi i tak w kółko

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
U mnie u mnie, wiesz ja tam nikogo szukać nie będę, kolegami każdy może sie zakrywać.

Wracając do tematu, dziś wszystko zgodnie z planem. Tylko już mi ten smak pomarańczy obrzydł. Nadal zastanawiam się czy olać modlitewnik na biceps, skoro tego nie czuje, czy trwać przy tym ćwiczeniu.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ja tez kiedys nie lubiłem tego cwiczenia - ale pokombinuj - zmniejsz ciężar / rób powoli - dokładnie / opuszczaj wolniej - moze wkońcu poczujesz

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Kombinowalem i nic nie dalo. Wiec sam nie wiem.

Wsatlem po 11 , niestety to ostatni dzien kiedy moge sie wyspac... Sniadnako juz zjedzone ,hp i reszta zabawek zjedzona. Ogolnie powiedzmy ,ze jest ok, ale samopoczucie od poczatku cyklu jakos takie srednie .

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Dzień się prawie ,że zakończył . Jutro powrót do budy<blee> , po budzie trening i postaram sie o jakies foty, filmiki etc.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Dzień 12

Klata: Ogółem 12 serii

Skoks Dolny 4 serie 70/80/90/95kg (+5kg)
Skos Górny 4 serie 40/50/60/70
Rozpiętki 4 serie(na ręke) 7kg/9kg/11/kg/11kg

Triceps: Ogółem 10 serii

Prostowanie ramion na wyciągu stojąc (kulki) 4 serie(+5kg)
Prostowanie ramienia podchwytem na wyciągu stojąc 3serie (+3kg)
Wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu 3 serie 20/25/30kg

No więc tak panowie. Na dolnej ławce dołożyłem 5kg , jednak w ostatniej serii zamiast 8 powtórzeń zaliczyłem tylko 6 , ale tak bywa gdy dokłada się na full. Poza tym odczuwałem nieco łokieć ,ale jak na razie przestał mnie boleć. Co do rozpiętek zmniejszyłem ciężar by skupić się bardziej na rozciągnięciu klatki. Jeśli chodzi o triceps to poszedłem również za waszymi radami i w dwóch ćwiczeniach odjąłem po jednej serii tak by było ich 10 zamiast 12. Pompa nawet, nawet , szczególnie na tricu. Jednak z racji wczesnego wstawania na początek roku szkolnego i dennej pogody, dziś nie czułem się w największej dyspozycji.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Dzień 13

Dziś dzień nie treningowy i całe szczęście bo spałem cale 3h ... i ledwo stoję, na szczęście dziś sie w miarę wyspie bo jutro buda dopiero na 10. Odzywki już prawie zakończone na dziś, jeszcze tylko bcaa, gluta i białko na dobranoc. Pozdro.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Peak

Następny temat

Co wybrać??

WHEY premium