Posiłki nie są zimne, tylko ryż
no i może źle się wyraziłem... ryż jest w temp. pokojowej. Pierś czy rybę smażę przed jedzeniem więc jest ciepła.
Jutro trening nie mogę się doczekać, chłodniej się zrobiło może lepiej się będzie ćwiczyć
no i może źle się wyraziłem... ryż jest w temp. pokojowej. Pierś czy rybę smażę przed jedzeniem więc jest ciepła.
Jutro trening nie mogę się doczekać, chłodniej się zrobiło może lepiej się będzie ćwiczyć


